Kursy online dla firm - Wirtualna Klasa Berlitz

Nauka języka na odległość

Firmom, które szukają nowoczesnych i skutecznych rozwiązać szkoleniowych lub są zlokalizowane w miejscowościach, gdzie nie ma oddziałów Berlitz, proponujemy zajęcia językowe prowadzone za pośrednictwem multimedialnej platformy internetowej – Berlitz Virtual Classroom (BVC). Jest to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, łączące w sobie najwyższą jakość nauki Metodą Berlitz® z całkowitą niezależnością od czasu i miejsca. Dzięki BVC uczniowie odbywają zajęcia z lektorem w dogodnym dla siebie czasie i lokalizacji (np. z biura, domu, hotelu), łącząc się z nim w czasie rzeczywistym poprzez platformę internetową.

Kursy online odbywają się w małych, międzynarodowych grupach od 3 do 5 osób, a także w formie zajęć indywidualnych. Państwa pracownicy uczą się języka poprzez ćwiczenia, wypowiedzi oraz doskonaląc swoją znajomość gramatyki i słownictwa w trakcie konwersacji. Jedyne, czego potrzebują, to połączenie internetowe!

Zalety kursów online
  • Elastyczny harmonogram zajęć i oszczędność czasu przeznaczanego na dojazdy
  • Wykwalifikowani nauczyciele native speaker, certyfikowani lektorzy Berlitz
  • Lekcje prowadzone Metodą Berlitz®
  • Możliwość nagrywania i wielokrotnego odtwarzania lekcji
  • Prosta obsługa techniczna
  • Małe wymagania sprzętowe
  • Możliwość tworzenia grup pracowników z tej samej firmy

Jednolity system oceny i raportowania postępów w nauce

System oceny szczególnie doceniany jest przez dział HR. To niezawodne narzędzie, dzięki któremu cele zakładane przez firmę będą rzetelnie weryfikowane. Wszyscy uczestnicy szkoleń Berlitz oceniani są według jednego standardu, co pozwala właściwie określić czynione przez nich postępy.

Kursy online pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy, gwarantując najwyższą jakość nauki.

 

 

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji proszę o kontakt z Konsultantem Berlitz.