Gdzie nauka staje się przygodą

Bezpieczne i komfortowe obozy językowe z bogatym programem sportowym

Obozy językowe Berlitz to ciekawa i interesująca alternatywa na spędzenie wakacji w przyjemny i pożyteczny sposób. Dzieci rozmawiają w języku angielskim przez cały czas trwania obozu i doskonalą umiejętności w różnych sytuacjach życia codziennego. Sprawdzona Metoda Berlitz® zapewnia przyjazny, bezstresowy i swobodny sposób nauki, który docenią nawet początkujący uczestnicy. Obozowicze zostają całkowicie „zanurzeni” w języku: nauka odbywa się podczas lekcji, zajęć rekreacyjnych, a nawet w czasie wolnym.

Lato 2016

Obóz językowo - sportowy w Dąbkach koło Darłowa

Doskonała lokalizacja nad morzem, wysoki standard zakwaterowania a przede wszystkim bogaty program jezykowy i sportowy (wiek 7-11 i 12-15 lat).

Lato 2016

Obóz językowo - sportowy w Gołuniu na Kaszubach

Urokliwe miejsce wśród Borów Tucholskich z jeziorem, kortem tenisowym i boiskami sportowymi. Doskonała zabawa i nauka angielskiego (wiek 8-12 i 13-16 lat).

Lato 2016

Obóz językowo - sportowy z Zarzeczu w Beskidzie Żywieckim

Zarzecze miejscowość leząca nad Jeziorem Żywieckim. Jezioro oraz piękne krajobrazy zapewniają wiele możlwości na spędzenie aktywnych wakacji (wiek 10-12 i 13-16 lat).

Ucz się i baw

Uczestnicy obozu podzieleni są na grupy pod względem wieku i poziomu językowego. Materiały edukacyjne są dobierane z myślą o dzieciach, a opiekunowie będący native speakerami skupiają się na ich zainteresowaniach i mocnych stronach. Gwarantuje to optymalne warunki do poznawania nowego języka. Zajęcia rekreacyjne zostały opracowane tak, by w aktywny sposób zaangażować dzieci, a zarazem zwiększyć płynność posługiwania się językiem podczas wszystkich zabaw. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas niezwykle istotne, dlatego wszystkie obiekty spełniają najbardziej rygorystyczne normy, by zapewnić dzieciom komfortowe i niezapomniane wakacje.