Bezpieczne i komfortowe obozy językowe z bogatym programem sportowym

Gdzie nauka staje się przygodą

Obozy językowe Berlitz to ciekawa i interesująca alternatywa na spędzenie wakacji w przyjemny i pożyteczny sposób. Dzieci rozmawiają w języku angielskim przez cały czas trwania obozu i doskonalą umiejętności w różnych sytuacjach życia codziennego. Sprawdzona Metoda Berlitz® zapewnia przyjazny, bezstresowy i swobodny sposób nauki, który docenią nawet początkujący uczestnicy. Obozowicze zostają całkowicie „zanurzeni” w języku: nauka odbywa się podczas lekcji, zajęć rekreacyjnych, a nawet w czasie wolnym.

Lato 2016

Obóz językowo - sportowy w
Dąbkach koło
Darłowa

BRAK MIEJSC!

Doskonała lokalizacja nad morzem, wysoki standard zakwaterowania, a przede wszystkim bogaty program jezykowy i sportowy (wiek 7-11 i 12-15 lat).

Lato 2016

Obóz językowo - sportowy w
Gołuniu na
Kaszubach

BRAK MIEJSC W TERMINIE 10-21.07.2016!

Urokliwe miejsce wśród Borów Tucholskich z jeziorem, kortem tenisowym i boiskami sportowymi. Doskonała zabawa i nauka angielskiego (wiek 8-12 i 13-16 lat).

Lato 2016

Obóz językowo-sportowy w Goręczynie koło Ostrzyc

Goręczyno położone w samym sercu Kaszub, w pobliżu jeziora Ostrzyce, to doskonałe miejsce do spędzenia ciekawych wakacji z dala od zgiełku wielkiego miasta (wiek 7-12 lat).

Lato 2016

Obóz językowo-sportowy w Rabce Zdrój w Beskidzie Zachodnim

BRAK MIEJSC!

Rabka Zdrój zaprasza dzieci na survivalową frajdę. Atrakcje sportowe, gry i zabawy organizowane w sercu Beskidów to gwarancja niezapomnianych wrażeń! (wiek 8-12 i 13-16 lat)

Lato 2016

Obóz językowo-sportowy w Jarosławcu nad Bałtykiem

BRAK MIEJSC!

Świetna lokalizacja przy samej plaży, boiska sportowe i kort tenisowy połączone z urokiem spokojnego Jarosławca,  to przepis na doskonałe wakacje (wiek 7-11 i 12-15 lat).

Lato 2016

Obóz językowo - sportowy z
Zarzeczu w Beskidzie
Żywieckim

BRAK MIEJSC!

Zarzecze to piękna miejscowość leżąca nad Jeziorem Żywieckim, która gwarantuje wiele możlwości spędzenia aktywnych wakacji (wiek 10-12 i 13-16 lat).                                                                

Lato 2016

OBÓZ W SZTUTOWIE KOŁO GDAŃSKA

Sztutowo to miejscowość leżąca na terenie Żuław Wiślanych. Piękne krajobrazy zapewniają wiele możlwości na spędzenie aktywnych wakacji (wiek 7-11 i 12-15 lat).                                                                

Ucz się i baw

Uczestnicy obozu podzieleni są na grupy pod względem wieku i poziomu językowego. Materiały edukacyjne są dobierane z myślą o dzieciach, a opiekunowie będący native speakerami skupiają się na ich zainteresowaniach i mocnych stronach. Gwarantuje to optymalne warunki do poznawania nowego języka. Zajęcia rekreacyjne zostały opracowane tak, by w aktywny sposób zaangażować dzieci, a zarazem zwiększyć płynność posługiwania się językiem podczas wszystkich zabaw. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas niezwykle istotne, dlatego wszystkie obiekty spełniają najbardziej rygorystyczne normy, by zapewnić dzieciom komfortowe i niezapomniane wakacje.