Dofinansowanie kursu językowego

Wychodząc naprzeciw małym i średnim przedsiębiorstwom Berlitz przystąpił do Bazy Usług Rozwojowych dostępnej na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ .

  • Czym jest BUR? To nic innego jak interaktywna platforma, która umożliwia firmom poszukiwanie konkretnych szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań, dzięki którym przedsiębiorstwa i osoby prywatne rozwijają swoje kompetencje.

 

  • W bazie BUR znajdują się tylko sprawdzeni dostawcy usług, ponadto każdy z nich posiada opis oraz szczegółowe informacje dotyczące działalności.

 

  • Głównym celem działania Bazy Usług jest wyrównywanie szans małych i mikro przedsiębiorstw w zakresie konkurencyjności  i rozwoju kapitału ludzkiego. Firmy, które chcą skorzystać ze szkolenia BUR mogą się ubiegać o dofinansowanie od 50%  do 80% wartości kursu, czy szkolenia. Warunkiem koniecznym do skorzystania z dofinansowania jest prawidłowe wypełnienie i złożenie wniosku w odpowiedniej instytucji zajmującej się dystrybucją środków w danym województwie.

Uwaga! Z programu wyjęte są dofinansowania dla województwa mazowieckiego i pomorskiego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń przez

Centrum Językowe Berlitz