Wygodna metoda nauki angielskiego online

Programy e-learningowe Cyberteachers

Zalety kursów językowych online

Oferowany przez Berlitz kurs angielskiego online to skuteczna nauka języka przez Internet za pomocą wielokrotnie nagradzanej platformy naszego autorstwa - CyberTeachers. Bardzo szeroki wybór materiałów profilowanych w oparciu o audyt posiadanych umiejętności pomoże w nauce angielskiego online i podniesie obecny poziom jego znajomości. Treść lekcji jest dobrana do profilu i celów językowych studenta, co zapewnia pełne dopasowanie zdobywanych umiejętności i wiedzy do aktualnych potrzeb. Kursy językowe online to przede wszystkim nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów edukacyjnych i możliwość nauki w dowolnym czasie. Dzięki naszej platformie CyberTeachers możesz uczyć się z dowolnego miejsca, dzięki połączeniu internetowemu. Nauka angielskiego online zapewnia pełen komfort i maksymalizuje skuteczność kursu. Nauka angielskiego przez Internet nigdy nie była tak prosta! Przekonaj się sam i zapytaj o kurs językowy online naszego Konsultanta.

Zalety e-learningowych kursów językowych
  • Spersonalizowany program lekcji internetowych
  • Możliwość korzystania z zajęć na urządzeniach mobilnych
  • Możliwość monitoringu postępów w nauce
  • Kurs CyberTeachers Live zapewnia stały kontakt na żywo z nauczycielami przez całą dobę oraz nieograniczony dostęp do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie

Bogaty wybór materiałów do nauki

Platforma CyberTeachers oferuje wiele dodatkowych narzędzi motywujących i przyspieszających naukę m.in. codzienną, 5-minutową lekcję koncentrującą się na określonych zasadach, wyrażeniach i błędach, których należy unikać. Niezwykle bogata baza zadań zapewnia setki godzin ćwiczeń ukierunkowanych na gramatykę, słownictwo, umiejętności ustne i pisemne. Innowacyjne narzędzia do pomocy, takie jak filmy, asystent pisania, słownik, translator czy trener wymowy są zawsze dostępne i pomagają usprawnić proces uczenia się.

CyberTeachers oferuje także możliwość integracji własnych materiałów bezpośrednio wewnątrz platformy, przekształcając je w interaktywne ćwiczenia językowe.

Skontaktuj się z Konsultantem Berlitz, aby otrzymać więcej informacji lub zarezerwować kurs językowy.

Dostępny w 4 językach:

/res/berlitz-pl/United-Kingdom.png Angielski/res/berlitz-pl/Germany.png Niemiecki  /res/berlitz-pl/France.png Francuski   /res/berlitz-pl/Italy.png Włoski

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz