Wygodna metoda nauki angielskiego online

Programy e-learningowe Cyberteachers

Zalety kursów językowych online

CyberTeachers to wielokrotnie nagradzana za innowacyjność metoda nauki angielskiego online, autorstwa Szkoły Językowej Berlitz. Jest to platforma przeznaczona do nauki indywidualnej i posiada w pełni spersonalizowane konto. Oznacza to, że program nauczania, przykłady i ćwiczenia, tworzone są specjalnie dla konkretnego użytkownika, przy uwzględnieniu jego celów i potrzeb.

 

Dzięki platformie CyberTeachers kurs angielskiego online jest wygodny i można go dostosować do własnych możliwości. Użytkownik ma nieograniczony dostęp do spersonalizowanych materiałów edukacyjnych i może uczyć się w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, w którym jest połączenie z internetem. Z wybranych treści można korzystać także za pomocą tabletu lub smartfona, co daje możliwość nauki nawet podczas podróży czy w innych, dogodnych sytuacjach.

 

Z pomocą zastosowanych rozwiązań technologicznych nauka angielskiego jest prosta, przyjemna i szybko przynosi oczekiwane efekty, w postaci podniesienia poziomu znajomości języka.

Zalety e-learningowych kursów językowych
  • Spersonalizowany program lekcji internetowych
  • Możliwość korzystania z zajęć na urządzeniach mobilnych
  • Możliwość monitoringu postępów w nauce
  • KursCyberTeachers Live zapewnia stały kontakt na żywo z nauczycielami przez całą dobę oraz nieograniczony dostęp do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie Berlitz - Berlitz Virtual Classroom®

Bogaty wybór materiałów do nauki

Platforma CyberTeachers posiada wiele ciekawych narzędzi, które motywują i ułatwiają naukę. Wśród nich znajdują się codzienne, pięciominutowe lekcje koncentrujące się na określonych zasadach, wyrażeniach i błędach, których należy unikać, czy bogata baza zadań zapewniających setki godzin ćwiczeń gramatyki, słownictwa, prawidłowej wymowy i pisowni. Podczas nauki angielskiego online, użytkownik ma także dostęp do różnego rodzaju narzędzi pomocy, takich jak filmy, asystent pisania, słownik, translator czy trener wymowy. Ponadto istnieje możliwość integracji własnych materiałów bezpośrednio wewnątrz platformy i przekształcenia ich w interaktywne ćwiczenia językowe.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, ciekawym ćwiczeniom i spersonalizowanym materiałom, efekty nauki pojawiają się bardzo szybko a nowe umiejętności można od razu stosować w praktyce. Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować kurs należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Dostępny w 4 językach:

/res/berlitz-pl/United-Kingdom.png Angielski/res/berlitz-pl/Germany.png Niemiecki  /res/berlitz-pl/France.png Francuski   /res/berlitz-pl/Italy.png Włoski

Centrum Językowe Berlitz