• Learn with the award winning e-learning platform CyberTeachers®

Szkolenia online – CyberTeachers

Nauka w domu, w pracy i w podróży

Platforma CyberTeachers to nowoczesna i innowacyjna metoda szkolenia online. Kursanci posiadają w pełni spersonalizowane konto oraz program nauczania, które zawierają  trenera wypowiedzi, opcję zapamiętywania oraz przykłady i ćwiczenia ułożone specjalnie dla konkretnego użytkownika. Uczestnicy kursu mają dostęp do platformy 24/7, dlatego jest to nie tylko wyjątkowo skuteczna, ale i wygodna metoda doskonalenia umiejętności językowych.

Zalety kursów e-learningowych
  • Spersonalizowany program lekcji internetowych
  • Specjalistyczne słownictwo z ponad 218 profili zawodowych
  • Możliwość korzystania z zajęć na urządzeniach mobilnych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
  • Możliwość monitoringu postępów w nauce
  • Kurs CyberTeachers Coach zapewnia stały kontakt na żywo z coachem 24h na dobę 5 dni w tygodniu
  • Kurs CyberTeachers Live umożliwia zarówno stały kontakt z coachem na żywo (24h na dobę 5 dni w tygodniu) oraz nieograniczony dostęp do udziału w międzynarodowych grupach konwersacyjnych
  • Polski interfejs

CyberTeachers - wiele możliwości, jeden cel

 CyberTeachers to „skrojona na miarę” metoda nauki języka online. Po zweryfikowaniu potrzeb i poziomu zaawansowania uczestnika, program wybiera odpowiednie zestawy ćwiczeń i organizuje je w wygodne lekcje: 15, 30 i 45-minutowe. Każda lekcja jest spersonalizowana i zawiera m. in. ćwiczenia struktur gramatycznych, wyrażenia frazeologiczne oraz ćwiczenia wymowy i intonacji.

 

Kursanci mają także dostęp do bazy słownikowo-wyrażeniowej dla ponad 200 zawodów oraz do informacji o kulturze i interakcjach biznesowych w wielu krajach świata. Dzięki temu zyskują nie tylko umiejętność płynnego porozumiewania się, ale także są dobrze przygotowani do nawiązania relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami.

 

Do korzystania z platformy CyberTeachers wystarczy połączenie z internetem, dzięki czemu można uczyć się także na urządzeniach mobilnych. Jest to bardzo wygodna możliwość, która pozwala na naukę w podróży i z dowolnego miejsca na świecie.

CyberTeacher dostępny jest w sześciu językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim* .

W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Dostępny w 5 językach*:

English Angielski  German Niemiecki   Spanish Hiszpański   French Francuski   Italian Włoski

* Powyższy opis dotyczy programu CyberTeachers na język angielski. Niektóre funkcje, mogą być niedostępne na inne jezyki. Prosze o kontakt z Konsultantem Berlitz, w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Centrum Językowe Berlitz