• Learn with the award winning e-learning platform CyberTeachers®

E-Learning – CyberTeachers

Nauka w domu, w pracy i w podróży

Program CyberTeachers to idealne rozwiązanie umożliwiające doskonalenie umiejętności językowych poprzez platformę internetową. Pracownicy korzystają z nieograniczonego dostępu do kursu, w czasie którego mają możliwość nauki nowego słownictwa, wyćwiczenia poznanych struktur, dyskusji z lektorami oraz pracy w parach z innymi uczestnikami zajęć.

Zalety kursów e-learningowych
  • Spersonalizowany program lekcji internetowych dostosowany do potrzeb firmy

  • Możliwość korzystania z zajęć na urządzeniach mobilnych

  • Monitoring postępów dostępny zarówno dla uczestników, jak i menedżerów

  • Kurs CyberTeachers Live zapewnia kontakt na żywo z nauczycielami przez całą dobę oraz nieograniczony dostęp do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie

 

CyberTeachers - wiele możliwości, jeden cel

Po przeprowadzeniu analizy Państwa potrzeb i zweryfikowaniu poziomu językowego, program wybierze odpowiednie zestawy ćwiczeń i zorganizuje je dla Państwa wygody w lekcje 15, 30, i 45-minutowe. Każda spersonalizowana lekcja zawiera m.in. ćwiczenia struktur gramatycznych, wyrażeń frazeologicznych, a także ćwiczenia wymowy i intonacji. CyberTeachers oferuje także dostęp do bazy słownikowo-wyrażeniowej dla ponad 200 zawodów, oraz informacje o kulturze i interakcjach biznesowych w wielu krajach świata. Lekcje są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej i nie ma potrzeby instalowania żadnych programów. Państwa pracownicy mogą się uczyć z dowolnego miejsca, zarówno w biurze, jak i w domu z użyciem ich własnego komputera czy nawet telefonu komórkowego.

 

Zachęcamy do kontaktu z Naszym Konsultantem, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób CyberTeachers może pomóc Państwa pracownikom poprawić umiejętności językowe.

Dostępny w 6 językach*:

English Angielski  German Niemiecki   Spanish Hiszpański   French Francuski   Italian Włoski

* Powyższy opis dotyczy programu CyberTeachers na język angielski. Niektóre funkcje, mogą być niedostępne na inne jezyki. Prosze o kontakt z Konsultantem Berlitz, w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz