Nowoczesne szkolenia językowe przez Internet

Korzyści z innowacyjnych i nowoczesnych form nauki

Korzystając z oferty Berlitz mają Państwo wybór spośród wielu propozycji językowych kursów wirtualnych i szkoleń przez Internet dopasowanych do Państwa potrzeb. To Państwo decydują o rodzaju kursu, uwzględniając dyspozycyjność i potrzeby pracowników. To bardzo wygodna metoda nauki, zwłaszcza dla osób często przebywających w delegacji, pracującym na różne zmiany, czy zwyczajnie bardzo zajętych w ciągu dnia tak, by móc zaplanować cykliczne zajęcia. Nasze szkolenia przez Internet to przede wszystkim tak samo skuteczna metoda nauki jak w przypadku zwykłych zajęć z native speakerem na żywo, możliwość stworzenia grup pracowników tej samej firmy oraz elastyczny grafik. Dzięki kursom np. angielskiego przez Internet Twój pracownik będzie mógł połączyć się lektorem z dowolnego miejsca i uczestniczyć w zajęciach o wybranej porze dnia.

 

Berlitz Virtual Classroom

Kurs językowy online dla firm umożliwiający pracownikom uczestnictwo w zajęciach językowych przez internet, dzięki czemu oszczędzają oni czas i pieniądze.

Kursy e-Learning

Program do samodzielnej nauki języka obcego (np. angielski, niemiecki, francuski), który dzięki integracji różnych form nauki dostosowuje się do indywidualnego stylu uczenia się. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Blended Learning

Program łączy w sobie elementy kursu e-learningowego, programu CyberTeachers oraz kursu indywidualnego.

Korzystając z oferty Berlitz mają Państwo wybór spośród wielu propozycji językowych kursów wirtualnych i e-learningowych dopasowanych do Państwa potrzeb. To Państwo decydują o rodzaju kursu, uwzględniając dyspozycyjność i potrzeby pracowników.

Zachęcamy do kontaktu z Konsultantem Berlitz, w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat internetowych kursów językowych dla firm.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz