Nowoczesne szkolenia językowe przez Internet

Korzyści z innowacyjnych i nowoczesnych form nauki

Aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb firmy, Szkoła Językowa Berlitz oferuje także szkolenia przez internet. Jest to forma nauki chętnie wybierana przez osoby, które często przebywają w delegacjach, pracują w systemie zmianowym lub z różnych innych powodów nie mogą zaplanować zajęć o stałej porze. Dzięki szkoleniom online kursanci mogą dostosować czas i miejsce nauki do własnych potrzeb.

 

Metoda nauki angielskiego przez internet w Szkole Języków Obcych Berlitz jest tak samo skuteczna, jak w przypadku tradycyjnych zajęć na żywo. Kursanci mogą połączyć się z native speakerem w wybranym przez siebie czasie, co zapewnia żywy kontakt z językiem w dogodnych warunkach i miłej atmosferze. Istnieje możliwość zajęć indywidualnych oraz stworzenia grupy pracowników z tej samej firmy.

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich kursów, program nauki angielskiego online jest dostosowany do poziomu uczestników oraz do potrzeb firmy.

 

Berlitz Virtual Classroom

Kurs językowy online dla firm umożliwiający pracownikom uczestnictwo w zajęciach językowych przez internet, dzięki czemu oszczędzają oni czas i pieniądze.

Kursy e-Learning

Program do samodzielnej nauki języka obcego (np. angielski, niemiecki, francuski), który dzięki integracji różnych form nauki dostosowuje się do indywidualnego stylu uczenia się. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Blended Learning

Program łączy w sobie elementy kursu e-learningowego, programu CyberTeachers oraz kursu indywidualnego.

Wszelkie informacje na temat internetowych kursów językowych udzielane są przez Konsultanta Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie.

 

Centrum Językowe Berlitz