Szkoła językowa Berlitz, centrum języków obcych - o firmie

Twój sukces to nasza pasja

Berlitz to nie tylko szkoła językowa, ale firma edukacyjno - szkoleniowa, obecna w 70 krajach. Od wielu lat jesteśmy światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Przez ponad 100 lat działalności nasze dążenie do innowacji doprowadziło nas do stworzenia obszernej oferty, która pozwala naszym Klientom swobodnie komunikować się i osiągać sukces w międzynarodowym środowisku.

Uczymy od 1878 roku

Gdy Maximilian D. Berlitz wprowadził w Stanach Zjednoczonych rewolucyjną Metodę Berlitz®, na zawsze zmienił sposób nauczania języka obcego. Metoda Berlitz®, oparta na całkowitym zanurzeniu w języku, dzięki nauczycielom 'native speakers' i nacisku na komunikację werbalną, jest zdolna przyspieszyć proces nauki i budowania podstawy skutecznej komunikacji – swobody w posługiwaniu się językiem.

Nieustające dążenie do innowacji

Poprzez programy, które stworzyliśmy rewolucjonizujemy szkolenia komunikacyjne na całym świecie. Chcemy pomóc firmom i klientom indywidualnym przezwyciężyć różnice kulturowe, radzić sobie z odmiennością kulturową i wykorzystywać podobieństwa, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Berlitz to również pierwsza na świecie firma o profilu edukacyjnym, która zapewnia dostarczanie usług za pomocą różnych kanałów, a jej oferta wciąż nie ma sobie równych.

Wszystko w jednym miejscu

Berlitz oferuje kursy w zakresie wszystkich języków obcych oraz szkolenia umiejętności międzykulturowych i dotyczących zarządzania w biznesie. Nauka może odbywać się za pośrednictwem wielu kanałów (szkoły językowe, lekcje indywidualne, lekcje grupowe,  przez Internet, mobilnie, studia za granicą) i w każdym możliwym formacie. Nasze programy są specjalnie dostosowane, aby spełniać specyficzne potrzeby naszych Klientów, niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże korporacje, klienci indywidualni, studenci lub dzieci.

Berlitz wierzy w świat, w którym nie istnieją żadne bariery. Nasze rozwiązania edukacyjne zostały zaprojektowane, by przezwyciężać bariery komunikacyjne na świecie, takie jak czas, miejsce i różnice kulturowe. Klienci Berlitz rozumieją, że komunikacja daleko wykracza poza język i są w stanie porozumiewać się z pełną swobodą.

Centrum Językowe Berlitz