Blended Learning

Nowocześnie, szybko i skutecznie

Kursy Blended Learning łączą formę kursu indywidualnego z programem nauki online CyberTeachers. Dzięki takiemu połączeniu kursanci uczą się we własnym tempie, w dowolnym czasie i z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo mają nieograniczony dostęp do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie Berlitz oraz do konsultacji z lektorem w czasie rzeczywistym. Doskonałym sposobem na utrwalenie nowej wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce są także konsultacje z lektorem przez telefon.

 

Połączenie kilku form nauki szybko przynosi pożądane efekty i pozwala odnaleźć kursantom najlepsze dla nich metody nauki języka.

 

Zalety kursów Blended Learning
  • Wysoki poziom motywacji dzięki bezpośrednim kontaktom z prywatnym nauczycielem
  • Nieograniczony dostęp do programu Cyber Teachers
  • Możliwość korzystania z programu na urządzeniach mobilnych
  • Pełna elastyczność i swoboda – kursy dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

 

Nowe możliwości nauki języka obcego

W ramach kursu Blended Learning kursanci mają możliwość korzystania z wielu opcji nauki jednocześnie: dostępu do kursu online, nieograniczonego dostępu do konsultacji z lektorem, dostępu do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie Berlitz oraz lekcji przez telefon.

 

Połączenie wszystkich opcji gwarantuje największą elastyczność i wysoką skuteczność nauki. Dzięki temu kurs Blended Learning jest chętnie wybierany przez osoby ceniące niezależność oraz nowe technologie.

 

Wszelkie informacje na temat kursu udzielane są przez Konsultanta Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Centrum Językowe Berlitz