Indywidualny kurs językowy Total Immersion® dla firm

Najbardziej intensywny i skuteczny sposób nauki języka

Total Immersion® jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka obcego. Dzięki „skrojonemu na miarę” kursowi, uczestnicy już po 2-3 tygodniach trwale podnoszą kwalifikacje językowe, wchodząc na wyższy poziom zaawansowania. Total Immersion® jest więc doskonałym rozwiązaniem dla firm, które w krótkim czasie chcą podnieść kwalifikacje językowe swoich pracowników.

Zalety kursu Total Immersion®

Dlaczego Total Immersion® jest tak skuteczny?

  • Total Immersion® jest kursem „skrojonym na miarę” co oznacza, że słownictwo jest ściśle dopasowane do potrzeb firmy, cel nauki jest jasno określony a efekty stale weryfikowane.
  • Kurs nauki języka przebiega w trybie indywidualnym, uwzględniając potrzeby i zainteresowania uczestników. Obejmuje 12 lekcji dziennie (60 lekcji tygodniowo).
  • Przez cały czas trwania nauki kursant ma kontakt z językiem obcym i uczy się rozmawiać nie tylko na tematy zawodowe, ale także prywatne podczas lunchu i przerw. Total Immersion® to inaczej całkowite zanurzenie w języku obcym, dzięki czemu efekty pojawiają się natychmiastowo.
  • Nauka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania, za pomocą skutecznej i sprawdzonej metody Berlitz®.
  • Kurs przebiega w oparciu o naukowo opracowany rozkład zajęć.

 

Naucz się języka najszybciej, jak to możliwe!

Dzięki skutecznej i intensywnej nauce języka obcego, uczestnicy bardzo szybko osiągają zamierzone cele. Zdobyte umiejętności mogą natychmiast wykorzystać w działalności biznesowej, co daje osobistą satysfakcję oraz bezpośrednią korzyść dla całej firmy.

Szkoła Językowa Berlitz oferuje także szkolenia, na których wyjaśniane są różnice kulturowe w poszczególnych krajach, a zdobyta wiedza pozwala kursantom na zawarcie udanych relacji biznesowych z zagranicznymi klientami. Wszelkie informacje o Total Immersion® i innych kursach indywidualnych udzielane są przez Konsultanta Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie.


Centrum Językowe Berlitz