Kursy językowe dla młodzieży

Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w środowisku pełnym wyzwań

Program Time Zones został stworzony z myślą o nauce języków obcych dla nastolatków 12+. Szkoła Językowa Berlitz we współpracy z National Geographic opracowała program, który dzięki interesującym treściom angażuje uwagę młodzieży i zachęca do mówienia w obcym języku przez cały czas.

 

Kursy obejmują ciekawe tematy z dziedziny kultury, historii oraz nauki, dlatego oprócz umiejętności językowych, przekazują także wiedzę o świecie i inspirują do rozwijania nowych zainteresowań.

Korzyści płynące z programu Berlitz Time Zones
  • Silny nacisk na czynne uczestnictwo w konwersacjach oraz na umiejętności komunikacyjne
  • Interesujące treści opracowane we współpracy z National Geographic
  • Nauczyciele native speakers, którzy zachęcają do używania wyłącznie języka angielskiego
  • Immersja językowa dzięki wykorzystaniu sprawdzonej Metody Berlitz®

Przygotuj się na międzynarodową przyszłość

Kursy odbywają się w małych grupach lub w trybie indywidualnym. Dzięki temu młodzież nieustannie posługuje się językiem obcym i ćwiczy wypowiedzi w różnych okolicznościach. Uczestnicy otrzymują podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz dostęp do materiałów multimedialnych, które pokazują piękno naszej planety oraz różnorodność kultur na świecie.

 

Ponadto kursy językowe dla młodzieży w Szkole Języków Obcych Berlitz to lepszy start w przyszłość, ponieważ dobra znajomość języków otwiera drzwi do prestiżowych uczelni oraz zwiększa szansę na satysfakcjonującą karierę.

 Aby zarezerwować kurs lub uzyskać więcej informacji na temat Berlitz Time Zones, należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz