Kursy grupowe

Grupowe kursy angielskiego dla firm - systematycznie, interaktywnie i skutecznie

Kursy grupowe dedykowane są wszystkim, którzy cenią systematyczną naukę w dobrym towarzystwie i w atrakcyjnej cenie. Dzięki konwersacjom z innymi kursantami, nauka zyskuje na atrakcyjności oraz przebiega w miłej atmosferze. Zajęcia w Szkole Językowej Berlitz odbywają się, w zależności od programu, zazwyczaj jeden lub dwa razy w tygodniu, po dwie lub 3 lekcje. Uczestnicy dobierani są na podstawie wspólnego poziomu zaawansowania, co ma pozytywny wpływ na tempo przyswajania materiału. Dzięki konwersacjom uczestnicy nabierają pewności siebie w posługiwaniu się językiem, poznają i utrwalają nowe słownictwo oraz intuicyjnie uczą poprawnej gramatyki.

 

Kursy grupowe w Szkole Językowej Berlitz odbywają się także w języku niemieckim i hiszpańskim. Cieszą się one dużą popularnością wśród osób, lubiących podnosić swoje umiejętności językowe w naturalnym środowisku grupy.

Kursy grupowe posiadają wiele zalet
  • małe grupy - od 2 do 4 uczestników -  na tym samym poziomie zaawansowania, w których każdy ma realny udział w konwersacji
  • efektywna nauka na wszystkich poziomach zaawansowania z wykorzystaniem Metody Berlitz®
  • wykwalifikowani i zróżnicowani lektorzy – native speakerzy - pomagają zrozumieć różne akcenty i przełamywać bariery komunikacyjne
  • zróżnicowane i ciekawe materiały do ​​nauki
  • test końcowy po zakończeniu każdego poziomu, pomagający stwierdzić efektywność nauki

Nieustanne wsparcie ze strony lektora Berlitz

Dzięki ciekawym tematom poruszanym podczas konwersacji, przyswajalność nowych zagadnień jest większa a motywacja do dalszej nauki wzrasta. Interesujący styl prowadzenia zajęć bardzo pozytywnie wpływa na przyswajanie nowej wiedzy a uczestnicy na bieżąco uczą się ją stosować w praktyce. Dzięki natychmiastowym reakcjom zwrotnym lektora, uczestnicy wykształcają poprawne nawyki w wymowie, ucząc się prowadzenia swobodnej rozmowy w krótkim czasie.

 

Każdy lektor Berlitz określa materiały do kursu w porozumieniu z dyrektorem pedagogicznym, aby dana grupa otrzymała jak najlepsze dla niej treści. Dzięki temu kurs grupowy zyskuje jedną z zalet kursu indywidualnego, czyli materiał dostosowany do zainteresowań i potrzeb uczestników. Aby zapisać się na kurs grupowy należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który chętnie udzieli wszystkich informacji.

 

Centrum Językowe Berlitz