Kursy grupowe

Konwersacje w języku angielskim w małych grupach

Kursy grupowe są znakomitą opcją dla wszystkich, którzy chcą uczyć się systematycznie, w dobrym towarzystwie i atrakcyjnej cenie. Zajęcia odbywają się w naszych Szkołach Językowych zazwyczaj jeden lub dwa razy w tygodniu po dwie lub trzy lekcje - w zależności od programu. Wszystkie osoby w grupie są na tym samym poziomie zaawansowania, co wpływa na tempo przyswajania materiału oraz motywuje grupę do systematycznej pracy. Nasze kursy grupowe to również miejsce spotkań, gdzie odbywają się konwersacje po angielsku, niemiecku, hiszpańsku lub w innym języku, w którym organizowany jest kurs. Konwersacje np. w języku angielskim lub niemieckim to doskonała okazja by w przyjemnej i komfortowej atmosferze poznać i utrwalić nowe słownictwo oraz nabrać pewności w mówieniu w języku obcym.

Kursy grupowe posiadają wiele zalet
  • małe grupy, od 2 do 4 uczestników, na tym samym poziomie językowym
  • efektywna nauka na wszystkich poziomach zaawansowania z wykorzystaniem Metody Berlitz®
  • wykwalifikowani i zróżnicowani lektorzy – native speakerzy, dzięki ich obecności, uczysz się rozumieć różne akcenty i przełamujesz bariery komunikacyjne
  • zróżnicowane i ciekawe materiały do ​​nauki
  • test końcowy po zakończeniu każdego poziomu

Nieustanne wsparcie ze strony lektora Berlitz

Każdy lektor Berlitz, w porozumieniu z dyrektorem pedagogicznym określa, jakie treści kursu są najbardziej odpowiednie dla danej grupy studentów. Poprzez angażowanie Państwa w proces uczenia się na poziomie, który odbiega od zwykłej nauki języka obcego, ułatwia opanowanie wymaganej wiedzy. Wybór interesujących tematów przełoży się na podtrzymanie motywacji w trakcie kursu oraz zwiększenie przyswajalności języka, jak również poznanie i zrozumienie różnic kulturowych. Dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom zwrotnym od lektora, a także wsparciu całego personelu Berlitz, osiągną Państwo pożądane cele językowe w szybki i sprawny sposób.

Szkołą Językowa Berlitz oferuje efektywne kursy grupowe w małych 4-6 osobowych grupach, w przyjaznej atmosferze. Studenci znajdują się na zbliżonym poziomie zaawansowania, co dodatkowo przyspiesza tempo nauki i wpływa na motywację. Zapraszamy do kontaktu zw Szkołą Językową Berlitz w Państwa okolicy, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować kurs grupowy już dziś.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz