Kursy grupowe przez internet

Ucz się języka gdziekolwiek jesteś - Wirtualna Klasa Berlitz

Zalety kursu językowego przez Internet

Kursy grupowe przez internet są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują swobody nauki. Dzięki nowoczesnemu programowi Berlitz Virtual Classroom® (BVC®) dostęp do lekcji jest możliwy z każdego miejsca na świecie, a dzięki możliwości ponownego odtworzenia zapisanych lekcji, w każdej chwili można zrobić niezbędne powtórki.

 

Kurs prowadzony jest w międzynarodowej grupie, liczącej od 3 do 5 osób,  w której można osłuchać się z obcym akcentem oraz na bieżąco ćwiczyć swobodną rozmowę w obcym języku. Aby wziąć udział w konwersacji na żywo wystarczy zalogować się na stronie internetowej o ustalonej porze, z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Zalety kursy językowego online
  • Małe, międzynarodowe grupy liczące 3-5 uczestników
  • Bardziej elastyczny harmonogram, oszczędność czasu i kosztów
  • Wykwalifikowani lektorzy – native speakers, przeszkoleni w nauczaniu Metodą Berlitz ®
  • Możliwość nagrywania i wielokrotnego odtwarzania lekcji
  • Uczestnictwo w lekcji z dowolnego miejsca na świecie

Skuteczny program zajęć bez żadnych ograniczeń

Dzięki uczestnictwie w kursie grupowym online można zaoszczędzić czas i pieniądze. Nauka przez internet oznacza również większą elastyczność, co jest doceniane przez osoby, nie posiadające regularnego harmonogramu codziennych zajęć, lub na przykład posiadających pracę zmianową. Dzięki możliwości odtwarzania nagranych lekcji, uczestnicy mogą w dowolnym momencie powtórzyć i utrwalić poznany materiał. Kursy grupowe online w Szkole Językowej Berlitz są tak samo skuteczne, jak kursy na żywo. Można to łatwo sprawdzić dzięki jednolitemu systemowi ocen i raportowaniu postępów w nauce, które pozwalają na kontrolowanie swoich umiejętności językowych.

Aby zarezerwować bezpłatną lekcję pokazową lub uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz.

 

Centrum Językowe Berlitz