Kursy grupowe przez internet

Ucz się języka gdziekolwiek jesteś - Wirtualna Klasa Berlitz

Zalety kursu językowego przez Internet

Idealną opcją dla osób, które dużo podróżują lub nie mogą się przemieszczać i potrzebują swobody nauki, jest Berlitz Virtual Classroom® (BVC) – kurs języka Metodą Berlitz® przez internet, prowadzony w międzynarodowej grupie. To całkowicie nowatorskie rozwiązanie w zakresie kursów językowych oparte na wykorzystaniu specjalnej platformy internetowej Berlitz.

Po dokonaniu zapisu na wybrany kurs student loguje się na stronie internetowej o ustalonej porze i pracuje z native speakerem w czasie rzeczywistym. Międzynarodowa grupa liczy od 3 do 5 uczestników.

Jest to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, łączące w sobie najwyższą jakość nauki z całkowitą niezależnością od czasu i miejsca. Dzięki Wirtualnej Klasie Berlitz uczniowie odbywają zajęcia z lektorem w dogodnym dla siebie terminie i lokalizacji (np. z biura, domu, hotelu).

Zalety kursy językowego online
  • Małe, międzynarodowe grupy liczące 3-5 uczestników
  • Bardziej elastyczny harmonogram, oszczędność czasu i kosztów
  • Wykwalifikowani lektorzy – native speakers, przeszkoleni w nauczaniu Metodą Berlitz ®
  • Możliwość nagrywania i wielokrotnego odtwarzania lekcji
  • Uczestnictwo w lekcji z dowolnego miejsca na świecie

Skuteczny program zajęć bez żadnych ograniczeń

Korzyści z kursów językowych online w grupach są oczywiste: można zaoszczędzić czas i pieniądze, a także skorzystać z bardziej elastycznego harmonogramu zajęć. Jednolity system oceny i raportowania postępów w nauce pozwala uczniom stale kontrolować rozwój swoich umiejętności w trakcie kursu. Uczestnicy mogą wielokrotnie odtworzyć nagrane lekcje i korzystać z materiałów szkoleniowych w dowolnym momencie. Dzięki doświadczonym lektorom, skutecznym materiałom do nauki i elastyczności, językowe kursy online są gwarancją sukcesu.

Kompetentni lektorzy, ciekawe materiały, elastyczność i skuteczność zajęć w wirtualnej klasie Berlitz to klucz do Twojego sukcesu. Skontaktuj się z Konsultantem Berlitz już dziś, aby otrzymać więcej informacji lub zarezerwować bezpłatną lekcję pokazową.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz