Indywidualny kurs języka angielskiego dla dorosłych

Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego - elastyczność i maksymalna skuteczność

Indywidualne kursy językowe łączą w sobie wszystkie zalety sprawdzonej Metody Berlitz® z indywidualnym podejściem do potrzeb studenta. Podczas lekcji indywidualnych nauczyciel koncentruje się wyłącznie na potrzebach i zainteresowaniach studenta. Nauka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego w takiej formie przynosi najszybsze efekty i sprawdza się w przypadku nawet najbardziej wymagających osób. 

Nasze rozwiązania w zakresie kursów indywidualnych to m.in:

  • kurs języka angielskiego
  • kurs języka niemieckiego
  • kurs języka hiszpańskiego
  • kurs języka włoskiego
Zalety lekcji indywidualnych
  • programy nauki języków tworzone są na specjalne, indywidualne zamówienie – oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i wielu innych

  • efekty pracy są bardzo szybko widoczne dzięki zastosowaniu Metody Berlitz®

  • elastyczny kurs języka - dowolność w ustalaniu harmonogramu, miejsca i czasu odbywania kursu

  • gwarancja zadowolenia z nauki i osiągnięcie założonego celu w krótkim czasie

 

Program dopasowany do potrzeb

Nauczyciele Berlitz wybierają materiały szkoleniowe w oparciu o cele określone na początku kursu. Jest to gwarancją, że nauka będzie odbywała się w środowisku, które odzwierciedla rzeczywiste sytuacje życia codziennego. Podstawą metody jest wypracowanie pewności komunikacji w nowym języku. Plan kursu jest oczywiście elastyczny i dostosowywany indywidualnie do potrzeb, zajęcia są więc organizowane w terminach dostępnych dla studenta. Bez względu na to, jaki jest wyjściowy poziom znajomości języka, postępy w nauce będą widoczne już po kilku tygodniach.

Rozwiązania Berlitz w zakresie zajęć indywidualnych pomogą Państwu przełamać barierę językową i szybko nabrać pewności komunikacji w nowym języku. Zapraszamy do kontaktu ze Szkołą Językową Berlitz w Państwa okolicy, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować jeden z naszych indywidualnych kursów już dziś.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz