Lekcje indywidualne – kursy językowe dla firm

Język obcy dla firm - elastycznie, intensywnie i z sukcesem

Skuteczna komunikacja na arenie międzynarodowej może stanowić o sukcesie firmy, dlatego kursy językowe dla firm powinny być starannie zaplanowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Co stanowi o skuteczności nauki języków obcych dla firm w szkole Berlitz?

  • Kurs dopasowany do profilu prowadzonej działalności. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom i słownictwu branżowemu, uczestnicy są dobrze przygotowani do rozmów biznesowych z zagranicznymi partnerami i klientami.
  • Kurs dopasowany do poziomu i oczekiwań uczestników. W zależności od potrzeb, czas i intensywność nauki dopasowywana jest do aktualnych możliwości kursantów. Ponadto program może być stworzony w porozumieniu z osobą decyzyjną w firmie.
  • Kontrola efektów. Skuteczność i zadowolenie z kursu językowego dla firm są na bieżąco monitorowane, a w razie potrzeby wprowadzane są potrzebne zmiany.

 

 

Pakiet Gold - lekcje indywidualne

Jeden poziom realizowany w czasie 40 lekcji indywidualnych w ciągu 3 tygodni. Propozycja dla osób bardzo zmotywowanych, które muszą szybko osiągnąć określony cel językowy w krótkim czasie.

Pakiet Silver - lekcje indywidualne

Jeden poziom realizowany w czasie 50 lekcji indywidualnych w ciągu 8 tygodni - skierowany do klientów z jasno określonym celem językowym.

Pakiet Classic - lekcje indywidualne

60 lekcji indywidualnych w 16 tygodni dla wszystkich, którzy chcą w systematyczny sposób podnosić poziom znajomości języków w trakcie regularnej nauki.

Berlitz Day

10 indywidualnych lekcji w ciągu jednego dnia, idealny do przełamania barier w mówieniu oraz usprawnienia płynności wypowiedzi.

Total Immersion®

Najbardziej intensywny i skuteczny kurs językowy, skłądający sie z 12 lekcji w ciągu dnia. Kurs zapewniający totalne "zanurzenie" w języku.

Virtual Individual Instruction

Indywidualne kursy językowe przez internet, dostępne w każdym miejscu i w każdym czasie.

Bez względu na to który kurs Państwo wybiorą, pracownicy otrzymają zindywidualizowany program realizowany w tempie dopasowanym do Państwa potrzeb. Ogromna ilość czasu poświęcona ćwiczeniom komunikacji gwarantuje szybką poprawę znajomości języka oraz znakomite efekty. Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt z Konsultantem Berlitz.

 

Centrum Językowe Berlitz