Lekcje indywidualne – kursy językowe dla firm

Język obcy dla firm - elastycznie, intensywnie i z sukcesem

Berlitz posiada szeroką gamę kursów językowych dla firm. W zależności od potrzeb oferujemy kursy grupowe i indywidualne. Różnią się one czasem trwania i intensywnością zajęć. Zawsze wybieramy najbardziej optymalny sposób nauki i elastycznie reagujemy na ewentualne zmiany. Wiemy jak cenny jest czas w przypadku rozwoju zarówno całej firmy jak i pracowników, dlatego szczególnie dla firm polecamy intensywne kursy językowe takie jak kurs języka niemieckiego,  czy kurs języka angielskiego. Nasze szkolenia są gwarancją odniesienia szybkiego sukcesu w biznesie. W trosce o uzyskanie jak najlepszych efektów kursy językowe dla firm prowadzimy w oparciu o specjalistyczne słownictwo danej branży. Ponadto nasi instruktorzy na bieżąco sprawdzają i raportują postępy w nauce dopasowując jeszcze bardziej materiał szkoleniowy do potrzeb pracowników.

Pakiet Gold - lekcje indywidualne

Jeden poziom realizowany w czasie 40 lekcji indywidualnych w ciągu 3 tygodni. Propozycja dla osób bardzo zmotywowanych, które muszą szybko osiągnąć określony cel językowy w krótkim czasie.

Pakiet Silver - lekcje indywidualne

Jeden poziom realizowany w czasie 50 lekcji indywidualnych w ciągu 8 tygodni - skierowany do klientów z jasno określonym celem językowym.

Pakiet Classic - lekcje indywidualne

60 lekcji indywidualnych w 16 tygodni dla wszystkich, którzy chcą w systematyczny sposób podnosić poziom znajomości języków w trakcie regularnej nauki.

Berlitz Day

10 indywidualnych lekcji w ciągu jednego dnia, idealny do przełamania barier w mówieniu oraz usprawnienia płynności wypowiedzi.

Total Immersion®

Najbardziej intensywny i skuteczny kurs językowy, skłądający sie z 12 lekcji w ciągu dnia. Kurs zapewniający totalne "zanurzenie" w języku.

Virtual Individual Instruction

Indywidualne kursy językowe przez internet, dostępne w każdym miejscu i w każdym czasie.

Bez względu na to który kurs Państwo wybiorą, pracownicy otrzymają zindywidualizowany program realizowany w tempie dopasowanym do Państwa potrzeb. Ogromna ilość czasu poświęcona ćwiczeniom komunikacji gwarantuje szybką poprawę znajomości języka oraz znakomite efekty. Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt z Konsultantem Berlitz.

 

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz