Blended Learning

Nowocześnie, szybko i skutecznie

Kursy Blended Learning łączą formę kursu indywidualnego z programem e-learningowym CyberTeachers. Studenci uczą się we własnym tempie z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie. Dodatkowo mają nieograniczony dostęp do konsultacji z lektorem poprzez połączenie w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem łącza internetowego oraz nieograniczony dostęp do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie. Dodatkowym wsparciem są także indywidualne lekcje telefoniczne z lektorem.

 

 

Zalety kursów Blended Learning
  • Wysoki poziom motywacji dzięki bezpośrednim kontaktom z prywatnym nauczycielem.
  • Nieograniczony dostęp do platformy CyberTeachers.
  • Możliwość korzystania z programu na urządzeniach mobilnych.
  • Pełna elastyczność i swoboda – kursy dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Nowe możliwości nauki języka obcego

W ramach kursu Blended Learning studenci mają możliwość korzystania z wielu opcji nauki jednocześnie: dostęp do kursu online, nieograniczony dostęp do konsultacji z lektorem, dostęp do nauki na żywo w Wirtualnej Klasie oraz lekcji przez telefon. Połączenie wszystkich opcji gwarantuje największą elastyczność i skuteczność nauki.

Kurs Blended Learning to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesne technologie i niezależność czasową.

Kursy Blended Learning są idealne dla osób, które pragną uczyć się w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Skontaktuj się Konsultantem Berlitz, aby otrzymać więcej informacji lub zarezerwować kurs językowy.

 

Dostępny w 4 językach:

/res/berlitz-pl/United-Kingdom.png Angielski  /res/berlitz-pl/Germany.png Niemiecki   /res/berlitz-pl/France.png Francuski  /res/berlitz-pl/Italy.png Włoski

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz