Kursy specjalistyczne, angielski biznesowy dla firm

Angielski dla firm, biznesu i zarządu

Jednym z kluczowych elementów udanej komunikacji w środowisku międzynarodowym jest nienaganna znajomość języka obcego. W przypadku Polski najpopularniejszym językiem używanym w środowisku korporacyjnym jest angielski biznesowy. W Berlitz doskonale wiemy jak ważne są rozmowy, czy negocjacje w biznesie, dlatego też bardzo szczegółowo przygotowujemy materiały szkoleniowe i słownictwo niezbędne dla danej branży. Dopasowane według tego kryterium programy gwarantują, że treści realizowane w ramach kursu obejmują dokładnie te zagadnienia, które są konieczne, aby osiągnąć wyznaczone dla pracowników i Państwa firmy cele. Nasz angielski biznesowy podobnie jak szkolenia z innych języków pozwoli Państwa pracownikom swobodnie i bez kompleksów komunikować się z przedstawicielami firm z całego świata. To, co wyróżnia Berlitz spośród innych szkół językowych to dbałość o szczegóły, elastyczność i dopasowanie do potrzeb oraz indywidualne podejście do każdego kursu językowego.

Spersonalizowany program nauczania

Berlitz posiada ogromną bazę materiałów z różnych gałęzi przemysłu i wielu branż, co gwarantuje przekazywanie Państwa pracownikom fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju w wybranej dziedzinie. Ponadto firma Berlitz adaptuje na potrzeby kursu językowego materiały wewnętrzne przedsiębiorstwa, aby w ten sposób jeszcze lepiej dostosować kurs do Państwa indywidualnych potrzeb.

Ścisła współpraca

Specjaliści firmy Berlitz ściśle współpracują z osobami podejmującymi decyzje w Państwa firmie, aby określić, jakie zagadnienia powinny się znaleźć w przydatnych dla pracowników materiałach kursowych. Na każdym etapie pracy, Berlitz dba przede wszystkim o spełnienie Państwa wymagań i zapewnienie narzędzi, których Państwa firma potrzebuje, aby utrzymać pozycję na rynku i intensywniej się rozwijać.

Kontakt z Berlitz

Wystarczy wykonać pierwszy krok i skontaktować się z przedstawicielem firmy Berlitz. Zachęcamy do kontaktu z najbliższym oddziałem szkoły językowej Berlitz w dowolnym momencie, w celu uzyskania dalszych informacji lub rezerwacji kursu dla Państwa pracowników.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz