Kursy specjalistyczne, angielski biznesowy dla firm

Angielski dla firm, biznesu i zarządu

Jednym z najważniejszych warunków udanej komunikacji w środowisku międzynarodowym jest dobra znajomość języka obcego. Jest to szczególnie ważne w biznesie, dlatego Szkoła Językowa Berlitz oferuje angielski biznesowy dla firm, który jest najczęściej używanym językiem w świecie korporacyjnym w Polsce. Jest to bardzo skuteczny kurs, dedykowany firmom, które pragną wzmocnić swoją pozycję na rynku międzynarodowym. Dzięki nauce języka angielskiego w obszarze biznesowym, kursanci uczą się prowadzić skuteczne negocjacje oraz nawiązywać udane relacje z zagranicznymi klientami.

Spersonalizowany program nauczania

O skuteczności nauki angielskiego biznesowego w Berlitz decyduje fakt, że jest ściśle dostosowany do branży i potrzeb firmy. Dzięki ogromnej bazie materiałów z różnych gałęzi przemysłu i wielu branż, kursanci otrzymują fachową wiedzę, niezbędną do rozwoju firmy w wybranej dziedzinie. Ponadto do kursu adaptowane są materiały wewnętrzne przedsiębiorstwa, co jeszcze lepiej dostosowuje tematykę lekcji do indywidualnych potrzeb. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i angażujący sposób, dzięki czemu nowa wiedza zostaje szybko przyswojona i wykorzystana w praktyce.

 

Współpraca w określaniu treści do nauki angielskiego biznesowego

W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności nauki angielskiego biznesowego, specjaliści ze Szkoły Językowej Berlitz ściśle współpracują z osobami decyzyjnymi w firmie klienta. Wspólnie ustalane są realne cele oraz zakres zagadnień i słownictwa, jakie powinny znaleźć się na kursie. Dzięki temu korzyści z kształcenia pracowników są szybko dostrzegalne, ponieważ zdobytą wiedzę mogą oni natychmiast wykorzystać w codziennej pracy.

 

Kontakt z Berlitz

W celu zarezerwowania kursu dla firmy lub uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który chętnie pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

Centrum Językowe Berlitz