Język angielski dla firm – kursy grupowe

Kursy grupowe- systematycznie, interaktywnie i skutecznie

Kursy dla firm przeznaczone są dla grup od 2 do 10 osób uczących się tego samego języka i będących na tym samym poziomie zaawansowania. Program zajęć dostosowany jest każdorazowo do potrzeb i specyfiki pracy Państwa firmy – oferujemy język ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Wykwalifikowani nauczyciele – native speakers optymalizują tempo pracy indywidualnie dla każdej grupy. Najczęściej wybieranymi językami do nauki w firmach jest angielski i niemiecki. Nasza szkoła językowa posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów w przedsiębiorstwach. Nasz niemiecki lub angielski dla firm nie ma sobie równych, co często przesądza o wyborze naszej oferty spośród innych szkół językowych.

Grupowe kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm prowadzone są w grupach od 2 do 10 pracowników. Program zajęć jest elastyczny i dopasowany do potrzeb Państwa firmy.

Kursy językowe w małych grupach

To idealne rozwiązanie umożliwiające szybką naukę języka obcego dla Państwa pracowników. Zajęcia odbywają się w grupach 4-6 uczestników.

Virtual Group Instruction (BVC)

Berlitz Virtual Classroom to kurs języka obcego przez internet odbywający się w międzynarodowej grupie. Dostępny zawsze i wszędzie.

Niezależnie od wybranej opcji lektorzy szybko i skutecznie pomogą Państwa pracownikom osiągnąć zamierzone cele przy wykorzystaniu Metody Berlitz. Prosimy o kontakt z naszym konsultantem, aby uzyskać wiecej informacji lub omówić kurs w ramach szkoleń grupowych (m.in: język angielski, niemiecki, hiszpański)

 

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz