Lekcje indywidualne - Pakiety językowe dla firm

Elastyczność i maksymalna skuteczność

Indywidualne kursy językowe to niezwykle skuteczny sposób, aby Państwa pracownicy szybko opanowali nowy język i poznali jego kulturę. Podczas lekcji indywidualnych nauczyciel koncentruje się wyłącznie na potrzebach i zainteresowaniach studenta. Taka forma nauki przynosi najszybsze efekty i sprawdza się w przypadku nawet najbardziej wymagających osób.

Oferta indywidualnych kursów językowych dotyczy m.in: języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i wielu innych na życzenie klienta.

Zalety indywidualnych kursów językowych dla firm
  • Błyskawiczne rezultaty znajdują natychmiastowe zastosowanie w praktyce i powodują wzrost motywacji do nauki
  • Gwarantują osiągnięcie założonego celu w krótkim czasie
  • Lektorzy - native speakers, którzy obok nauki języka przekazują również umiejętności międzykulturowe
  • Elastyczne godziny zajęć, dowolna lokalizacja i długość kursu dopasowane do Państwa pracowników

Nasze rozwiązania w zakresie kursów indywidualnych dla firm

Treść materiałów wykorzystywanych na zajęciach jest ściśle związana z profilem Państwa firmy. Umożliwia to pracownikom natychmiastową weryfikację i adaptację zdobytych umiejętności do codziennych obowiązków. Połączenie wysokiej intensywności nauki języka obcego ze specjalizacją wykorzystywanych materiałów gwarantuje Państwa firmie uzyskanie szybkiego efektu i zwrotu z inwestycji w postaci świetnie wyszkolonych pracowników. W trosce o zapewnienie maksymalnej elastyczności kursu, zajęcia organizujemy w jednej z naszych lokalizacji lub w siedzibie Państwa firmy. Istnieje możliwość rozbudowania kursu o przydatne warsztaty lub szkolenie biznesowe poprowadzone bezpośrednio w wybranym języku obcym.

Kursy językowe dla firm oferowane przez Berlitz gwarantują skuteczność, indywidualne podejście do potrzeb firmy oraz elastyczność w wyborze najlepszego rozwiązania. Prosimy o kontakt z naszym konsultantem, aby uzyskać więcej informacji na temat kursu w wybranym języku (niemiecki, angielski, hiszpański) i znaleźć idealne rozwiązanie dla Państwa pracowników.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz