Lekcje indywidualne - Pakiety językowe dla firm

Elastyczność i maksymalna skuteczność

Indywidualne kursy językowe to najszybsza i najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego. Dzięki dostosowaniu programu do potrzeb i zainteresowań kursanta, efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie a nauka przebiega w interesujący sposób. Dzięki temu firma zyskuje wykwalifikowany personel, który skutecznie pracuje na jej sukces.

 

Oferta indywidualnych kursów językowych dotyczy takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański, francuski oraz wiele innych na życzenie klienta.

 

Zalety indywidualnych kursów językowych dla firm

 

  • Założony cel jest osiągany w krótkim czasie.
  • Błyskawiczne rezultaty można natychmiast stosować w praktyce.
  • Uczestnicy zdobywają umiejętności międzykulturowe, które umożliwiają nawiązanie udanych relacji dyplomatycznych z zagranicznymi partnerami.
  • Czas trwania kursu, godziny zajęć oraz lokalizacja dostosowywane są do indywidualnych możliwości klienta.

Nasze rozwiązania w zakresie kursów indywidualnych dla firm

Indywidualne kursy w Szkole Językowej Berlitz gwarantują skuteczność, którą bardzo szybko można zweryfikować w praktyce. Dzieje się tak dlatego, że program zajęć i słownictwo jest starannie dobierane do konkretnej branży i działalności. Uczestnik kursu uczy się stosować nowe umiejętności językowe w codziennej pracy, co przyczynia się do sukcesu całej firmy. Dzięki indywidualnym lekcjom czas nauki jest wykorzystany optymalnie, a w razie potrzeby istnieje możliwość poszerzenia kursu o przydatne warsztaty lub szkolenia biznesowe, prowadzone w wybranym języku obcym. Kursanci zdobywają więc nie tylko większe kompetencje językowe, ale także biznesowe.

 

Szkoła Językowa Berlitz oferuje kursy indywidualne w wielu językach, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i inne. Wszelkie szczegóły odnośnie kursu można omówić z Konsultantem Berlitz, który udzieli potrzebnych informacji i doradzi wybór najlepszego w danej firmie i branży rozwiązania.

Centrum Językowe Berlitz