• Focus on your language goals with distance learning

Indywidualne kursy językowe online

Ucz się języka gdziekolwiek jesteś

Indywidualne kursy językowe online są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie niezależność w kwestii miejsca i czasu nauki. Są często wybierane przez osoby, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na stałe godziny kursu lub często zmieniają miejsce pobytu.

 

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom kursanta, Szkoła Języków Obcych Berlitz oferuje kurs Berlitz Virtual Classroom (BVC). Są to zajęcia na platformie internetowej, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb, takich jak tematyka i tempo zajęć czy harmonogram. Wykorzystują one sprawdzoną Metodę Berlitz® a program układany jest dla każdego kursanta osobno, uwzględniając cele zawodowe i osobiste.

 

Jednym z elementów nauki jest rozmowa z rodzimym mówcą - native speakerem - dzięki czemu student ma kontakt z językiem obcym, uczy się rozumieć nowy akcent oraz ćwiczy poprawną wymowę.

Zalety indywidualnych kursów online
  • dostępne w każdym miejscu i o każdej porze
  • dynamiczne zajęcia dopasowane do potrzeb studenta
  •  nadzór pedagogiczny nad szkoleniem
  •  nowoczesna i prosta w obsłudze technologia
  •  możliwość nagrywania oraz wielokrotnego odtwarzania lekcji
  •  pomoce graficzne służące interakcji z nauczycielem
  •  możliwość pracy z autentycznymi materiałami w postaci stron internetowych

Skuteczny program bez ograniczeń

Kursy Berlitz Virtual Individual (Wirtualne Kursy Indywidualne) w Szkole Językowej Berlitz są tak samo skuteczne, jak kursy tradycyjne. Wybierane są m. in. przez wzgląd na wygodę i dużą elastyczność, ponieważ dają możliwość uczestniczenia w lekcji z dowolnego miejsca na świecie, które jest wyposażone w łącze internetowe. Możliwa jest również weryfikacja zdobytej wiedzy i raporty, które pomagają monitorować postępy w nauce. Świadomość skuteczności kursu jest dodatkowym bodźcem motywacyjnym do dalszej nauki.

 

Kompetentni lektorzy, ciekawe materiały oraz dostępność zawsze i wszędzie powodują, że kurs w wirtualnej klasie jest wyjątkowo skuteczny i wygodny. Aby skorzystać z lekcji pokazowej i uzyskać więcej informacji o Berlitz Virtual Classroom, należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz.

 

Centrum Językowe Berlitz