Lato to świetna okazja do nauki języków obcych

Wybierz idealny kurs dla siebie!

 

Lato to świetna okazja do nauki języków obcych. Wybierz idealny kurs dla siebie!

Wakacje to doskonała pora na rozpoczęcie kursu językowego. W tym roku z okazji 140-lecia naszej firmy przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny kursów językowych!

Do końca sierpnia można skorzystać z oferty specjalnej na kursy indywidualne, grupowe i online.

Zajęcia indywidualne – 100-procentowa personalizacja. Lektor, poziom językowy, grafik zajęć czy tempo lekcji – wszystko ustalone indywidualnie.

Kursy grupowe polecamy z kolei osobom lubiącym naukę w towarzystwie. Grupy są małe, od dwóch do czterech osób, a w miłej atmosferze nauka idzie szybciej i efektywniej. Uczestnicy na tym samym poziomie językowym mobilizują się wzajemnie, aby osiągnąć wyznaczony cel.

Dla osób, które cenią sobie maksymalną elastyczność zajęć, przygotowaliśmy w ofercie specjalnej kurs onlineCyberTeachers w bardzo korzystnej cenie. Nauka online to przede wszystkim pełna personalizacja i dowolność nauki o każdej porze i w każdym miejscu. Idealne rozwiązanie dla osób, które aktywnie spędzają wakacyjny czas.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie!

Indywidualny kurs
językowy

Dla tych, których celem jest skuteczna i szybka nauka języka. Indywidualny kurs z jednym z naszych native speakerów - maksymalna elastyczność, indywidualny grafik zajęć, dedykowany nauczyciel i  spersonalizowany program.


KURSY
GRUPOWE

Berlitz oferuje kursy w małych grupach od dwóch do czterech osób. Dzięki tak niewielkim grupom uczestnicy kursu mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach, łatwo i szybko przyswajać wiedzę, a tym samym systematycznie osiągać zamierzone cele.


Kurs Językowy Online: CyberTeachers

Idealny dla tych, którzy oczekują maksymalnej elastyczności nauki: 12 miesięczny, intensywny kurs językowy online. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu. Ty decydujesz, gdzie i kiedy odbywasz
lekcje!


Centrum Językowe Berlitz