Popraw swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym już dziś
Wybierz indywidualny kurs językowy z osobistym trenerem językowym

 

Zajęcia indywidualne to najskuteczniejszy  sposób na osiągnięcie szybkich rezultatów nauki. Zasada ta sprawdza się zarówno w sporcie jak  i w nauce języków obcych. Berlitz oferuje zajęcia indywidualne, dzięki którym szybciej osiągniesz swój cel. Szczegóły ustalamy według Twoich wymagań: trenera z którym się uczysz, tematy, które omawiacie oraz tempo i grafik według których pracujecie. To jak idealnie dopasowany,  indywidualny program ćwiczeń, który pozwoli utrzymać Ci formę w posługiwaniu się językami obcymi!

 

Zostań zwycięzcą! Zapisz się już dziś, żeby rozpocząć kurs z rabatem aż do 20%.

To tylko kilka z powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

 • Zajęcia indywidualne z trenerem językowym
 • Mówienie w języku obcym stanowi co najmniej  50% czasu całego kursu
 • Wysoce wykwalifikowani native speakers z całego świata
 • Treść kursu językowego dostosowana do Twoich potrzeb
 • Elastyczny grafik zajęć
 • Promocja obejmuje kursy z języka: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego oraz polskiego
 • Szczegółowe informacje dostępne Centrach Językowych Berlitz w Polsce

 

 

Warunki promocji:

 1. Promocja trwa od dnia 19 czerwca 2017 do 31 sierpnia 2017.
 2. Promocja obejmuje lekcje indywidualne języka obcego z rabatem do 20% od ceny bazowej każdego pakietu i brak opłaty rejestracyjnej lub administracyjnej przy zapisie w trakcie spotkania. Minimalna wartość zamówienia to 10 lekcji.  Szczegółowy cennik promocyjnych kursów dostępny w każdym Centrum Językowym.
 3. Oferta obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego).
 4. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 31 sierpnia 2017, opłat określonych w umowie.
 5. Lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Letniej muszą zostać zrealizowane w terminie do 16 września 2017 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły.
 6. Opłata za lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Letniej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 19 czerwca 2017 do 31 sierpnia 2017, nie podlega zwrotowi. Programy te mogą się odbyć w terminie późniejszym za dopłatą do pełniej ceny z aktualnego cennika szkoły językowej Berlitz, jednak nie później niż do dnia 31.12.2017.
 7. Promocje nie sumują się.
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz