Berlitz wśród najlepszych

Współpracujemy tylko z najlepszymi!

Berlitz starannie wybieramy naszych partnerów, aby zapewnić naszym klientom najlepsze usługi.

 

National Geographic

National Geographic została założona w 1888 roku i jest jedną z największych na świecie organizacji non-profit o charakterze naukowym i oświatowym.

Berlitz i National Geographic wspólnie stworzyli materiały do nauki dla dzieci i młodzieży-  wykorzystywane w programie  Global Adventure i Time Zones. Materiały charakteryzują się aktualną i interesującą tematyką, ciekawymi zdjęciami i filmami video.

CNN

Cable News Network (CNN) to pierwszy kanał telewizyjny w Stanach Zjednoczonych, nadający serwisy informacyjne przez 24 h.

Berlitz wykorzystuje filmy CNN w programach CyberTeachers 9, służących do nauki języków obcych on-line. Ponad 200 filmów zostało zintegrowanych z programem i przekształconych w interaktywne ćwiczenia językowe.

 

The Global Competence Aptitude Assessment®

Global Competence Aptitude Assessment® pomaga w analizie predyspozycji osobowych do osiągnięcia sukcesów we współczesnym świecie.

Dzięki TMC Corp., i Global Leadership Excellence LLC (GLE) Berlitz posiada narzędzie oceny (GCAA®) jako kluczowy element platformy Cultural NavigatorTM.

 

Centrum Językowe Berlitz