Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat

Lepszy start w szkole i w życiu

Wczesne dzieciństwo to doskonały czas na naukę języka obcego. Dziecięcy umysł jest otwarty i chętnie przyswaja nową wiedzę, jednak pod warunkiem, że będzie się kojarzyła z zabawą i czymś przyjemnym. Dlatego warto rozpocząć edukację dziecka jak najwcześniej, ponieważ jest ona inwestycją w jego przyszłość.

 

Z myślą o najmłodszych Szkoła Języków Obcych Berlitz opracowała program Mimi & Mi, który jest dedykowany dzieciom w wieku 4-7 lat. Pozwala on rozwinąć dziecięcy talent do nauki języków obcych, zapewniając przy tym dobrą zabawę. Dzięki fachowo dobranym treściom i skutecznej Metodzie Berlitz®, zajęcia są nie tylko ciekawe i przyjemne, ale także posiadają najwyższą wartość edukacyjną.

Nauka języka obcego będzie kojarzyła się dziecku z miło spędzonym czasem podczas ciekawych zajęć i zadań, dzięki czemu łatwiej i szybciej rozwinie umiejętności językowe w przyszłości.

 

Kluczowe aspekty programu dla dzieci Mimi & Me
  • Nauka poprzez pasjonujące opowieści, gry, piosenki oraz zabawy
  • Budowanie swobody użycia języka angielskiego dzięki wykorzystaniu Metody Berlitz®
  • Aktywizacja naturalnej zdolności dzieci do przyswajania języków z właściwym im akcentem

Rozumiemy, jak uczą się dzieci

Nauczyciele Szkoły Językowej Berlitz są specjalnie szkoleni do pracy z dziećmi. Potrafią pobudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci oraz stworzyć przyjazną atmosferę podczas nauki. Dzieci uczą się komunikacji w języku angielskim poprzez zabawne historie, piosenki i gry, dzięki czemu robią to chętnie i dobrze się bawią. Z prawdziwą przyjemnością zagłębiają się w świat przygód Mimi, jej brata Maniego oraz ich przyjaciół Peppy i Ziggiego. Dzięki tak skonstruowanym zajęciom pobudzona zostaje naturalna ciekawość dzieci, dzięki której nauka jest skuteczna a przekazana wiedza pozostaje w pamięci.

Każde dziecko otrzymuje autorskie materiały do nauki, takie jak książka z kolorowymi obrazkami, zeszyty ćwiczeń oraz płyta CD z piosenkami do odtwarzania w domu lub samochodzie.

Aby zapisać dziecko do programu Mimi & Mi należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który udzieli wszystkich informacji.

 

 

Centrum Językowe Berlitz