Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat

Lepszy start w szkole i w życiu

Dzieci mają naturalną łatwość nauki języków obcych. Program nauki języka angielskiego Berlitz dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat – Mimi & Me, pozwala im rozwinąć ten talent. Aby zapewnić naszym maluchom zabawę o najwyższej wartości edukacyjnej opracowaliśmy specjalny program, który pozwala na naukę angielskiego w bardzo przyjemny i efektywny sposób.

Dzieci biorą udział w wielu różnych zajęciach i zadaniach, doskonale się przy tym bawiąc!

Kluczowe aspekty programu dla dzieci Mimi & Me
  • Nauka poprzez pasjonujące opowieści, gry, piosenki oraz zabawy

  • Budowanie swobody użycia języka angielskiego dzięki wykorzystaniu Metody Berlitz®

  • Aktywizacja naturalnej zdolności dzieci do przyswajania języków z właściwym im akcentem

Rozumiemy, jak uczą się dzieci

Nauczyciele Berlitz są specjalnie szkoleni do pracy z dziećmi. Poprzez zabawne historie, piosenki i gry rozbudzają ich wyobraźnię oraz kreatywność, a także naturalny sposób uczą komunikacji w języku angielskim. Wraz z Mimi, jej bratem Manim oraz ich przyjaciółmi, Peppy i Ziggy, dzieci zagłębiają się w ekscytujący świat przygód tych przyjaznych postaci. Nauka języka angielskiego staje się dostępna i przyjemna!

 

Program Mimi & Me to prawdziwy przebój wśród dzieci. Skontaktuj się z najbliższą Szkołą Językową Berlitz, by zapewnić swojemu dziecku szansę, która będzie procentować przez całe życie. Nauka angielskiego to podstawa!

Każdy nasz mały student otrzymuje autorskie materiały do nauki: książkę z kolorowymi obrazkami, zeszyt ćwiczeń oraz płytę CD z piosenkami do odtwarzania w domu lub samochodzie.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji proszę o kontakt z Konsultantem Berlitz.

 

 

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz