Nauka języka dla dzieci 8-11 lat

Zobacz, co świat ma do zaoferowania

Program Our World został stworzony do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat i opracowany we współpracy z National Geographic. Poszerza horyzonty, pokazuje bogactwo i wspaniałość naszej planety, a także pomaga nabyć cenne umiejętności komunikacyjne. Dzieci są zaciekawione i zaangażowane, zdobywają wiedzę z zakresu geografii, historii i biologii, a jednocześnie podnoszą poziom znajomości języka angielskiego!

Korzyści płynące z programu Our World
  • Program dostosowany specjalnie do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat
  • Wykwalifikowani native speakerzy specjalizujący się w pracy z dziećmi
  • Dzieci są zachęcane i aktywizowane do mówienia przez całe zajęcia
  • Materiały opracowane we współpracy z National Geographic

Stały rozwój i długotrwały sukces

Podczas nauki języka angielskiego dzieci korzystają z podręcznika, płyt CD oraz materiałów multimedialnych aby utrwalić wiadomości nabyte zarówno w czasie lekcji, jak i po nich. Mają również dostęp do internetowej platformy społecznościowej Our World Program, dzięki której mogą poszerzać swoje horyzonty oraz komunikować się z innymi poszukiwaczami przygód na całym świecie. Poznają znaczenie międzynarodowej współpracy i dialogu, nawiązują nowe przyjaźnie i stale udoskonalają swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Zapewnij dobry stary swojemu dziecku i skontaktuj się ze Szkołą Językową Berlitz, aby uzyskać więcej informacji na temat pasjonującego programu Our World dla dzieci!

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz