Nauka języka dla dzieci 8-11 lat

Zobacz, co świat ma do zaoferowania

Program Our World przeznaczony jest do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-11 lat. Został opracowany we współpracy z National Geographic i dzięki interesującym treściom nie tylko pomaga w nabywaniu nowych umiejętności komunikacyjnych, ale także poszerza horyzonty i pokazuje bogactwo i wspaniałość naszej planety. Dzięki programowi Our World w Szkole Językowej Berlitz dzieci zdobywają również wiedzę z zakresu geografii, historii i biologii, podnosząc jednocześnie poziom znajomości języka angielskiego!

Korzyści płynące z programu Our World
  • Program dostosowany specjalnie do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat
  • Wykwalifikowani native speakerzy specjalizujący się w pracy z dziećmi
  • Dzieci są zachęcane i aktywizowane do mówienia przez całe zajęcia
  • Materiały opracowane we współpracy z National Geographic

Stały rozwój i długotrwały sukces

Podczas nauki języka angielskiego dzieci korzystają z podręcznika, płyt CD oraz materiałów multimedialnych aby utrwalić wiadomości nabyte zarówno w czasie lekcji, jak i po nich. Mają również dostęp do internetowej platformy społecznościowej Our World Program, dzięki której mogą poszerzać swoje horyzonty oraz komunikować się z innymi poszukiwaczami przygód na całym świecie. Poznają znaczenie międzynarodowej współpracy i dialogu, nawiązują nowe przyjaźnie i stale udoskonalają swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Warto zainwestować w naukę angielskiego już od wczesnych lat, gdyż otwiera to wiele drzwi przed dzieckiem w przyszłości. Aby zarezerwować kurs należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który udzieli wszystkich, dodatkowych informacji.

Centrum Językowe Berlitz