OBÓZ JĘZYKOWo- krajoznawczy W Chorwacji

Hotel UVALA SCOTT położony jest tuż przy plaży, nad Zatoką Dubną, 3 km od centrum miejscowości Kraljevica.   Na kompleks hotelowy składa się budynek główny i  11 pawilonów. W Kraljevicy zakwaterowani będziemy w pokojach 3-osobowych z łazienkami, TV i  klimatyzacją.  Do naszej dyspozycji będą: restauracja, taras, kawiarnia, tawerna, bar, a także bilard. Na terenie hotelu dostępne są również mini golf, tenis stołowy, sklep spożywczy i sklepik z pamiątkami. Nieopodal znajduje się plaża hotelowa z łagodnym  zejściem do morza.

Wyżywienie – wszystkie posiłki w formie bufetu szwedzkiego, w przypadku wycieczki dzieci  otrzymują Pakiet lunchowy.

Głównym założeniem zajęć językowych jest nauka Metodą Berlitz. Jest to nauka poprzez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naszym studentom naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, przebiegać będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący.

Lektorzy Berlitz, posługujący się wyłącznie językiem docelowym, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych chwil zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

  • Cztery lekcje języka angielskiego dziennie prowadzone Metodą Berlitz
  • Praca w małych, homogenicznych grupach
  • Gry i zabawy językowe oraz  projekty podczas pracy indywidualnej oraz grupowej
  • Zanurzenie w kulturze krajów anglojęzycznych
  • Konwersacje na tematy związane z zainteresowaniami i życiem codziennym - nacisk na sposób wymowy, akcentowanie i dobór słownictwa
  • Kreatywne wieczory angielskie – Scavenger Hunt, Theater Workshop, Talent Show i wiele innych
  • Doskonale przygotowani lektorzy z doświadczeniem, pasją i energią do pracy z dziećmi i młodzieżą
Program
krajoznawczy

Zwiedzanie miejscowości Kraljevica, plażowanie nad brzegiem morza. Rejs statkiem po Adriatyku, całodzienna wycieczka do Aquaparku w miejscowości Porec, lody i zwiedzanie okolicy. Wycieczka do miejscowości Crikvenica, gdzie poddamy się kąpielom błotnym. W drodze powrotnej zawitamy do jednej z najczęściej odwiedzanych jaskiń w Europie, Jaskini Postojna na Słowenii oraz zatrzymamy się na obiad w Wiedniu. 

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz