OBÓZ JĘZYKOWo- krajoznawczy w Austrii i we Włoszech

Gdzie: (1.część pobytu) Hotel „ALPENROSE” ulokowany jest w miejscowości Treffen w Austrii. Zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych z TV oraz łazienką. Urocze położenie obiektu oraz miła obsługa gwarantuje komfortowy wypoczynek.

Wyżywienie: (1. cz.): 3 posiłki; śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, pozostałe posiłki serwowane do stolika. W przypadku wycieczki dzieci  otrzymują lunch pakiet na wyjazd.

Gdzie: (2. cz.) Hotel „CENTRALE” – położony w Pertegadzie nad Adriatykiem o dobrym  standardzie i smacznej włoskiej kuchni. Pokoje 3-5 osobowe z łazienką, TV i klimatyzacją. Cały hotel do dyspozycji naszych obozowiczów.

Wyżywienie: (2. cz.): 6 noclegów w hotelu Centrale w miejscowości Pertegada z wyżywieniem: 2x dziennie w stylu śródziemnomorskim (śniadanie w formie bufetu, lunch-pizza na plaży), obiadokolacja serwowana.      

Głównym założeniem zajęć językowych jest nauka Metodą Berlitz. Jest to nauka poprzez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naszym studentom naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, przebiegać będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący.

Lektorzy Berlitz, posługujący się wyłącznie językiem docelowym, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych chwil zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

Założenia programu językowego Berlitz

  • Cztery lekcje języka angielskiego dziennie prowadzone Metodą Berlitz
  • Konwersacje związane z zainteresowaniami i życiem codziennym  uczestników
  • Gry i zabawy językowe w małych, homogenicznych grupach
  • Kreatywne wieczory angielskie np. Scavenger Hunt, Theater Workshop czy Talent Show
  • Global reporters - W Austrii, jak podczas każdej wyprawy za granicę, pojawi się wiele niezwykłych miejsc, wartych zapamiętania. Pragniemy zachęcić młodzież do spojrzenia na odwiedzane miejsca  z nieco innej perspektywy, to znaczy okiem reportera. W czasie obozu zajmiemy się m.in. tworzeniem dziennika obozowego oraz przewodnika po Austrii.
Program
krajoznawczy

Austria - plażowanie nad Ossiacher See (krystalicznie czyste jezioro, o średniej temperaturze 25°C latem), wycieczka do Klagenfurt, zwiedzanie zamku Landskron, krainy makaków japońskich, pokaz drapieżnych ptaków. Włochy – pobyt na plaży w Lignano, zwiedzanie miejscowości Pertegada, wycieczka do aquaparku i parku rozrywki, zwiedzanie Werony.

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz