Obóz w Międzybrodziu Bialskim w Beskidach

Międzybrodzie Bialskie to spokojna turystyczna osada leżąca na skraju Beskidu Małego nad Jeziorem Żywieckim - oaza ciszy i spokoju. Jezioro i okolica zapewniają możliwość uprawiania wielu sportów (rowery, boiska, żagle), natomiast czyste powietrze i wspaniały  krajobraz  gwarantują udany wypoczynek. Ośrodek Relaks to obiekt  wczasowy położony bezpośrednio nad jeziorem. Posiada własną przystań żeglarską i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Na terenie ośrodka znajduje się pełnowymiarowy basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci, oraz boiska sportowe.  Obozowicze zostaną zakwaterowani w budynku hotelowym, w pokojach 4-osobowych z łazienką. 

Zakwaterowanie: w budynku hotelowym. Pokoje 2-5 os. wyposażone są w łazienki i wc

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie  + deser/owoce do obiadu i napoje w ciągu dnia.

Language program – trip around the world

Głównym założeniem zajęć językowych jest nauka Metodą Berlitz. Jest to nauka poprzez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naszym studentom naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, przebiegać będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący.

Lektorzy Berlitz, posługujący się wyłącznie językiem docelowym, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych chwil zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

  • Cztery lekcje języka angielskiego dziennie prowadzone Metodą Berlitz
  • Konwersacje związane z zainteresowaniami i życiem codziennym  uczestników
  • Gry i zabawy językowe w małych, homogenicznych grupach
  • Kreatywne wieczory angielskie np. Scavenger Hunt, Theater Workshop, Talent Show
  • Global Citizens – podczas obozu, dowiemy się więcej na temat krajów anglojęzycznych. Poznamy różnice kulturowe i ciekawostki dotyczące państw, takich jak Anglia, Australia czy USA.

sportowo-rozrywkowy
„Wiatr i Woda”

Założeniem programu rekreacyjnego obozu w Międzybrodziu jest nauczenie dzieci bezpiecznego zachowania się nad wodą i samodzielnego żeglowania na przyjaznych łódkach Optymist. To specjalne jachty przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Celem zajęć jest zaznajomienie z zasadami żeglowania i zachowania się na łodzi żaglowej.

Codzienne zajęcia, odbywają się wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych, a samodzielne żeglowanie odbywa się w pełnej asekuracji trenera na pontonie motorowym. Dzieci pływają w kamizelkach ratunkowych.

Podczas zajęć praktycznych nauczymy się wykonywać węzły żeglarskie, ostrzyć, odpadać (płynąć w zamierzonym kierunku), wykonywać zwrot na wiatr i z wiatrem w różnych warunkach. Na koniec szkolenia uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił i wykorzystać zdobyte umiejętności w regatach. Obóz zakończą żeglarskie otrzęsiny i zabawa przy ognisku z nauką szant.

ABC
żeglarstwa

Codzienne zajęcia  na wodzie z trenerem i asekuracją.

ABC
żeglarstwa

Codzienne zajęcia  na wodzie z trenerem i asekuracją.

Dodatkowe atrakcje

Nauka jazdy: segway i torqway, speedminton, strzelanie z łuku, nordic walking, siatkówka plażowa, piłka nożna, uni hokej

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz