OBÓZ JĘZYKOWY W Szczyrk

Górski Ośrodek Wypoczynkowy  zapewnia wspaniały wypoczynek i relaks w parku leśnym należącym do obiektu. Każdy, kto ceni wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą, w ciszy i spokoju -  na pewno polubi to miejsce. Można tu odpocząć przy górskim strumyku i posiedzieć przy ognisku. Do dyspozycji gości są pokoje 2-4 osobowe z łazienkami. W każdym znajduje się telewizor, telefon oraz lodówka. Obiekt dysponuje windą. W hotelu znajduje się niewielki bar, w pobliżu którego jest kominek do naszej dyspozycji oraz dwie sale szkoleniowo-konferencyjne. Na terenie znajdują się: boisko do piłki nożnej i siatkówki, ping-pong, bilard i inne atrakcje. Bezpośrednio z ośrodka można udać się na wyprawę w góry. Hotel będzie wyłącznie do naszej dyspozycji.

Wyżywienie - 3 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja w formie bufetu. Obiad jest podawany, dwa dania  zupa i drugie danie z kompotem lub wodą/sokiem.

Głównym założeniem podczas zajęć językowych jest nauka Metodą Berlitz. Jest to nauka przez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naszym studentom naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, przebiegać będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący.

Lektorzy Berlitz, posługujący się wyłącznie językiem docelowym, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

  • Cztery lekcje języka angielskiego dziennie prowadzone Metodą Berlitz
  • Praca w małych, homogenicznych grupach
  • Gry i zabawy językowe oraz  projekty podczas pracy indywidualnej oraz grupowej
  • Zanurzenie w kulturze krajów anglojęzycznych
  • Konwersacje na tematy związane z zainteresowaniami i życiem codziennym - nacisk na sposób wymowy, akcentowanie i dobór słownictwa
  • Kreatywne wieczory angielskie – Scavenger Hunt, Theater Workshop, Talent Show i wiele innych  
  • Doskonale przygotowani lektorzy z doświadczeniem, pasją i energią do pracy z dziećmi i młodzieżą
ABC turysty
górskiego

Podczas obozu poznamy zasady turystyki górskiej. Nauczymy się czytać mapę i wędrować po szlakach. Będziemy również przeprawiać się przez rzekę. Jednocześnie poznamy podstawy zachowania w górach, czyli co zrobić, gdy zastanie nas w górach noc, gdzie możemy obozować, jak przetrwać w górach kilka dni oraz czego należy się wystrzegać, a co powinniśmy zrobić. Biegi na orientację pozwolą odnaleźć drogę korzystając z kompasu i wykorzystywać naturalne ukształtowanie terenu do wyznaczania trasy do celu.

Atrakcje
dodatkowe

Zielony kulig , boiska sportowe, wyprawy po okolicznych jaskiniach, wyjście na basen, wędrówki po górskich strumieniach, wycieczki górskie, wieczór filmowy, dyskoteka, ognisko z kiełbaskami oraz przepiękne widoki.

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz