OBÓZ JĘZYKOWY W ŻABINCE NA MAZURACH

W tym roku ponownie zapraszamy na przygodę survivalową w mazurskich ostępach leśnych. Ośrodek Żabinka  położony jest pomiędzy dwoma jeziorami Gołdopiwo i Żabinka, w odległości ok. 15km od miejscowości Giżycko. Na terenie ośrodka, prywatna plaża daje możliwość organizacji wielu aktywności nad wodą. Do naszej dyspozycji pozostaje wielofunkcyjne boisko ze sztuczną trawą, gdzie rozgrywać będziemy zawody w siatkówkę plażową oraz koszykówkę. Przede wszystkim zapraszamy na wspólne hasanie po okolicznych lasach i jeziorach! Obozowicze zostaną zakwaterowani w pokojach 3-4 osobowych z łazienką.

Zakwaterowanie: W dobrze wyposażonych pokojach 3-4-osobowych, z łazienkami w pawilonie

Wyżywienie: Doświadczona kadra kucharska, przygotowuje 4 posiłki  dziennie. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Language program – trip around the world

Głównym założeniem podczas zajęć językowych jest nauka Metodą Berlitz. Jest to nauka przez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naszym studentom naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, przebiegać będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący.

Lektorzy Berlitz, posługujący się wyłącznie językiem docelowym, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

  • Cztery lekcje języka angielskiego dziennie prowadzone Metodą Berlitz
  • Praca w małych, homogenicznych grupach
  • Gry i zabawy językowe oraz  projekty podczas pracy indywidualnej oraz grupowej
  • Zanurzenie w kulturze krajów anglojęzycznych
  • Konwersacje na tematy związane z zainteresowaniami i życiem codziennym - nacisk na sposób wymowy, akcentowanie i dobór słownictwa
  • Kreatywne wieczory angielskie – Scavenger Hunt, Theater Workshop, Talent Show i wiele innych
  • Doskonale przygotowani lektorzy z doświadczeniem, pasją i energią do pracy z dziećmi i młodzieżą

Orienteering

Zasady orientacji w terenie, posługiwania się mapą i kompasem, nauka marszu na azymut, czyli jak znaleźć swoje obozowisko. Podstawy szyfrowania, czyli Enigma w praktyce.

ABC
kajakarstwa

Poznanie zasad zachowania się na wodzie, techniki wiosłowania, kajakowe wyprawy odkrywców, bitwy morskie, jak zwyciężyć piratów

Dodatkowe
atrakcje

Kajaki, gry leśne, nocne wyprawy do lasu, stworzenie totemu obozu, gra terenowa Pierwsza pomoc”, kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczory z gitarą, wycieczka do Giżycka (rejs statkiem, wizyta na Twierdzy Boyen).

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

 

Centrum Językowe Berlitz