Obóz w Dąbkach nad morzem

Termin: 25.06-06.07.2017

Hotel Bursztyn położony jest w Bobolinie, w spokojnej części Dąbek - nadmorskiej miejscowości wczasowej. Atuty tej lokalizacji to dostęp do szerokich, czystych plaż i tętniącego życiem wczasowym miasteczka, a także doskonały standard zakwaterowania, wyżywienia i wypoczynku oraz kryty basen, na wypadek gdyby pogoda niedopisała.

BURSZTYN Medical SPA & Wellness to obiekt hotelowy o wysokim standardzie i niekwestionowanej renomie.

Zakwaterowanie: bardzo dobrze wyposażone domki na zalesionym i strzeżonym terenie, pokoje 3-5 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + deser/owoce do obiadu i napoje w ciągu dnia. Bardzo dobra, wręcz domowa kuchnia; posiłki podawane w restauracji hotelowej.

Ilość uczestników: 46 osób dzielonych na 4 grupy pod względem poziomu językowego i wieku.

Cena: 2240 PLN + ewentualny transport

 

Niektóre aktywności
językowe i sportowe:

Program językowy PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA!

  • 4 godziny zajęć dziennie wyłącznie w języku angielskim – nauka najskuteczniejszą METODĄ BERLITZ!
  • W czasie zajęć językowych dzieci i młodzież zapoznają się z tradycjami i różnicami kulturowymi krajów anglojęzycznych.
  • Poznawanie języka angielskiego odbywać się będzie poprzez ciekawe konkursy i zabawy dostosowane do wieku i znajomości języka obcego uczestników.
  • Duża dawka konwersacji oraz gier i zabaw sytuacyjnych popularnych w danym regionie wprowadzą w świat kultury USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Jednocześnie pokażemy młodym studentom jak ważny jest sposób wymowy, akcentowania i dobór właściwego słownictwa.
  • Dzieci i młodzież będą aktywnie uczestniczyć w dyskusjach o różnych kulturach.
  • Kreatywne wieczory angielskie – Theater Workshop ( przedstawienie „swojej” ulubionej kultury danego regionu - projekt grupowy)  i Scavenger Hunt (podchody wieczorno-nocne, orientacja w terenie, tropienie śladów).

 

 

Niektóre aktywności
językowe i sportowe:
  • ABC TENISA - trening z instruktorem podstawy gry w tenisa 3x w ciągu pobytu ( wszystkim uczestnikom zapewniamy rakiety)
  • ABC NAUKI PŁYWANIA - codzienne zajęcia na basenie z trenerem, nauka pływania i doskonalenie dla już umiejących pływać
Niektóre aktywności
językowe i sportowe:
  • ATRAKCJE DODATKOWE: nordic walking po leśnych lasach, siatkówka plażowa, nauka jazdy i zawody na seegwayu i torqwayu, zajęcia na strzelnicy łuczniczej 1x w ciągu pobytu, wieczory z muzyką i tańcem, wizyta w wesołym miasteczku. Zorganizujemy dla dzieci również olimpiadę obozową z nagrodami, kolację grillową oraz ognisko.
  • Ponadto: wycieczka autokarowa do Darłowa, wizyta w Muzeum Książąt Pomorskich i rejs statkiem po morzu! Ahoj!

 

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

 

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz