Obóz w Gołuniu na Kaszubach

GOŁUŃ położony jest w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Kaszub. Zatopiony w leśnej głuszy Borów Tucholskich, tuż nad pięknym Jeziorem Wdzydze. Ośrodek oddaje do wyłącznej dyspozycji naszych uczestników kąpielisko, kort tenisowy, boiska sportowe, sprzęt wodny oraz sale

HOTEL GOŁUŃ www.hotel-golun.com.pl  Gołuń k/Wdzydz Kiszewskich to adres znany bywalcom naszych obozów. Sprawdzony, doskonale położny ośrodek to gwarancja wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Zakwaterowanie: dobrze wyposażone pokoje hotelowe 2-4os. Wszystkie wyposażone w łazienkę z prysznicem.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + deser/owoce do obiadu i napoje w ciągu dnia. Bardzo dobra, domowa kuchnia, serwuje posiłki w restauracji hotelowej.

Language program – trip around the world

Głównym założeniem Metody Berlitz jest komunikacja, która od początku do końca przebiega w języku angielskim. Lektorzy angażują uczniów do aktywnego mówienia, dzięki czemu już od pierwszych zajęć, uczniowie potrafią formułować zdania w języku nauczanym. Program językowy Berlitz zapewnia:

  • 4  godziny zajęć językowych dziennie prowadzonych Metodą Berlitz
  • Gry i zabawy językowe, projekty, praca indywidualna oraz grupowa
  • Poznawanie kultury regionów anglojęzycznych
  • Konwersacje na tematy związane z życiem codziennym i tematem przewodnim obozu
  • Kreatywne wieczory angielskie – pokaz talentów, prezentacje w języku angielskim, Scavenger Hunt, Theater Workshop i wiele innych
  • Nacisk na sposób wymowy, akcentowania i dobór słownictwa
  • Sprawdzenie poziomu wyjściowego oraz dostosowanie programu do wieku i zaawansowania ucznia
  • Doskonale przygotowanych lektorów z doświadczeniem, pasją i energią do pracy z dziećmi i młodzieżą

Program sportowo-rozrywkowy
ABC tenisa

Trening podstaw gry w tenisa z trenerem w grupie 3x w ciągu pobytu (zapewniamy niezbędny sprzęt), dodatkowe atrakcje: nauka jazdy :  segway, zorbing  zajęcia na strzelnicy sportowej, nordic walking po terenach leśnych, podchody leśne, olimpiada obozowa z nagrodami, spływ kajakowy, siatkówka plażowa, ognisko z kolacją grillową. Ponadto piesza wycieczka szlakiem przyrodniczym do skansenu we Wdzydzach.

ABC kajakarstwa

ogólne zasady i nauka wiosłowania na bezpiecznym sprzęcie z wypożyczalni hotelu.

ABC żeglarstwa

codzienne zajęcia  (tylko przy sprzyjających i bezpiecznych  warunkach pogodowych).Celem zajęć jest zapoznanie z zasadami żeglowania i zachowania się na łodzi żaglowej - przewidziane samodzielne żeglowanie w pełnej asekuracji (trener na pontonie motorowym, zawsze czuwa nad bezpieczeństwem uczestników w trakcie pływania) oraz przy wykorzystaniu przyjaznych do nauki łódek Optymist. Podczas zajęć praktycznych nauczymy jak ostrzyć, odpadać (płynąć w zamierzonym kierunku), wykonywać zwrot na wiatr i z wiatrem - w różnych warunkach. Na koniec szkolenia odbędą się regaty i żeglarskie otrzęsiny. Uczestnicy pływają w kamizelkach asekuracyjnych.

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra instruktorów, doskonały program, wyjątkowe lokalizacje to gwarancja niezapomnianych  wakacji dla każdego dziecka. Zapraszamy do spędzenia przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz