Obóz w Gołuniu na Kaszubach

Terminy: 09.07-20.07.2017 oraz 20.07-31.07.2017

GOŁUŃ położony jest w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Kaszub. Zatopiony w leśnej głuszy Borów Tucholskich, tuż nad pięknym Jeziorem Wdzydze ośrodek oddaje do wyłącznej dyspozycji naszych uczestników kąpielisko, kort tenisowy, boiska sportowe, sprzęt wodny oraz sale do nauki języka angielskiego.

HOTEL GOŁUŃ to adres znany bywalcom naszych obozów dla dzieci i młodzieży. Sprawdzony, doskonale położny ośrodek to gwarancja wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Zakwaterowanie: dobrze wyposażone pokoje hotelowe od 2 do 4 os., wszystkie wyposażone w łazienkę z prysznicem.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie  + deser/owoce do obiadu i napoje w ciągu dnia. Bardzo dobra, domowa kuchnia, przygotowywana w restauracji hotelowej.

Ilość uczestników:  40 osób dzielonych na 4 grupy pod względem poziomu językowego i wieku

Cena: 2090 PLN + ewentualny transport

Niektóre aktywności
językowe i sportowe:

Program językowy PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA!

  • 4 godziny zajęć dziennie wyłącznie w języku angielskim – nauka najskuteczniejszą METODĄ BERLITZ!
  • W czasie zajęć językowych dzieci i młodzież zapoznają się z tradycjami i różnicami kulturowymi krajów anglojęzycznych.
  • Nauka języka odbywa się poprzez ciekawe projekty, konkursy i zabawy dostosowane poziomem trudności do wieku oraz umiejętności językowych uczestników.
Niektóre aktywności
językowe i sportowe:

Program sportowo-rozrywkowy:

  • ABC żeglarstwa - codzienne zajęcia  ( tylko przy sprzyjających i bezpiecznych  warunkach pogodowych). Celem zajęć jest zaznajomienie młodych uczestników z zasadami żeglowania i zachowania się na łodzi żaglowej. Przewidziane jest samodzielne żeglowanie w pełnej asekuracji (ponton motorowy z trenerem ) oraz przy wykorzystaniu przyjaznych do nauki łódek Optymist (Uczestnicy pływają w kamizelkach asekuracyjnych). Podczas zajęć praktycznych nauczymy się ostrzyć, odpadać (płynąć w zamierzonym kierunku względem wiatru), wykonywać zwrot na wiatr i z wiatrem. Na koniec szkolenia zaplanowane są regaty oraz żeglarskie otrzęsiny.
  • ABC kajakarstwa - zaznajomienie z nauka wiosłowania na bezpiecznym sprzęcie z wypożyczalni hotelu.
  • ABC tenisa - trening podstaw gry w tenisa z trenerem w grupie  3x w ciągu pobytu (zapewniamy niezbędny sprzęt),
Niektóre aktywności
językowe i sportowe:
  • Ogromna dawka konwersacji i gier sytuacyjnych wprowadzających w świat kultury USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii - opowiadania, gry i zabaw popularne w tych krajach. Jednocześnie pokażemy młodym studentom jak ważny jest sposób wymowy, akcentowania i dobór słownictwa.
  • Dzieci i młodzież będą aktywnie uczestniczyć w dyskusjach o różnicach kulturowych.
  • Kreatywne wieczory angielskie – Theater Workshop (przedstawienie ulubionej kultury danego regionu - projekt grupowy) i Scavenger Hunt (podchody wieczorno-nocne, orientacja w terenie, tropienie śladów).

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra instruktorów, doskonały program, wyjątkowe lokalizacje to gwarancja niezapomnianych  wakacji dla każdego dziecka. Zapraszamy do spędzenia przygody z Berlitz.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz