OBÓZ W SZTUTOWIE KOŁO GDAŃSKA

Czyste, piaszczyste plaże znajdują się w zasięgu spaceru, a okoliczne lasy słyną ze swojej urody. Ośrodek „Promyk” to nowocześnie zorganizowany i wyposażony ośrodek wypoczynkowy dla młodzieży http://zielonaszkola.pl/. Do naszej dyspozycji pozostaje kryty basen, boiska do siatkówki, koszykówki, badmintona, piłki nożnej (nowoczesne boisko ze sztuczną trawą), plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia. W pobliżu znajduje się piękny las, gdzie rozpoczniemy swoją przygodę z survivalem. Mieszkać będziemy w czystych i przestronnych pokojach 2-4 osobowych z łazienkami.

Zapraszamy na obóz z zajęciami z pływania, szkolenie z survivalu oraz intensywną nauką języka angielskiego

Zakwaterowanie: w budynku hotelowym. Pokoje 4 os. wyposażone są w łazienki 

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie serwowane w klimatyzowanej sali na półmiskach – smaczna i zdrowa kuchnia domowa.

Language program – trip around the world

Głównym założeniem podczas zajęć językowych jest nauka Metodą Berlitz. Jest to nauka poprzez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naszym studentom naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, przebiegać będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący.

Lektorzy Berlitz, posługujący się wyłącznie językiem docelowym, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

  • Cztery lekcje języka angielskiego dziennie prowadzone Metodą Berlitz
  • Praca w małych, homogenicznych grupach
  • Gry i zabawy językowe oraz  projekty podczas pracy indywidualnej oraz grupowej
  • Zanurzenie w kulturze krajów anglojęzycznych
  • Konwersacje na tematy związane z zainteresowaniami i życiem codziennym - nacisk na sposób wymowy, akcentowanie i dobór słownictwa
  • Kreatywne wieczory angielskie – Scavenger Hunt, Theater Workshop, Talent Show i wiele innych  
  • Doskonale przygotowani lektorzy z doświadczeniem, pasją i energią do pracy z dziećmi i młodzieżą

ABC
nauki pływania

Zajęcia na basenie z trenerem, nauka pływania i doskonalenie techniki dla osób potrafiących pływać .

Dodatkowe
atrakcje

Piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy, wieczory przy ognisku z gitarą, olimpiada obozowa z nagrodami, jednodniowa wycieczka.

ABC orientacji
geocaching

Nasi podopieczni nauczą się zachowania w lesie, szukania drogi, rozpoznawania kierunków świata napodstawie roślinności i gwiazd, czytania mapy, korzystania z busoli oraz czytania znaków patrolowych. Będziemy uczyć się sposobów na to jak nie zgubić się w lesie – w oparciu o przyrodę jak i zdobycze techniki, jak  terenowy GPS. Nauczymy się, jak przetrwać noc i co zrobić, gdy mimo wszystko zgubimy się w leśnych ostępach. Podczas podchodów dowiemy się, jak posługiwać się azymutami, szyfrować i odszyfrowywać wiadomości. Będziemy brać udział w strategicznych grach leśnych oraz uczyć się współpracy w grupie. Ważnym elementem zajęć będą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz adekwatnej reakcji do sytuacji, z jakimi mogą spotkać się dzieci. W ramach geocachingu przejdziemy się  Jantarowym Szlakiem w poszukiwaniu skarbów.

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz