OBÓZ W SZTUTOWIE KOŁO GDAŃSKA

Zapraszamy na obóz do Ośrodka Wypoczynkowego Promyk w Sztutowie, położonego nad polskim morzem http://zielonaszkola.pl/ Czyste, szerokie i piaszczyste plaże znajdują się w zasięgu spaceru, a okoliczne lasy słyną ze swojej urody.

Ośrodek Promyk , to nowocześnie zorganizowany i wyposażony ośrodek wypoczynkowy dla młodzieży. Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji znajdują się basen, boiska do siatkówki, koszykówki, badmintona i piłki nożnej (nowoczesne boisko ze sztuczną trawą) oraz plac zabaw z zewnętrzną siłownią. Przygodę z survivalem rozpoczniemy w pobliskim pięknym lesie.

Zakwaterowanie: w budynku hotelowym. Pokoje 4 os. wyposażone są w łazienki 

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie, serwowane w klimatyzowanej sali

Language program – trip around the world

Głównym założeniem Metody Berlitz jest komunikacja, która od początku do końca przebiega w języku angielskim. Lektorzy angażują uczniów do aktywnego mówienia, dzięki czemu już od pierwszych zajęć, uczniowie potrafią formułować zdania w języku nauczanym. Program językowy Berlitz zapewnia:

  • 4  godziny zajęć językowych dziennie prowadzonych Metodą Berlitz
  • Gry i zabawy językowe, projekty, praca indywidualna oraz grupowa
  • Poznawanie kultury regionów anglojęzycznych
  • Konwersacje na tematy związane z życiem codziennym i tematem przewodnim obozu
  • Kreatywne wieczory angielskie – pokaz talentów, prezentacje w języku angielskim, Scavenger Hunt, Theater Workshop i wiele innych
  • Nacisk na sposób wymowy, akcentowania i dobór słownictwa
  • Sprawdzenie poziomu wyjściowego oraz dostosowanie programu do wieku i zaawansowania ucznia
  • Doskonale przygotowanych lektorów z doświadczeniem, pasją i energią do pracy z dziećmi i młodzieżą

ABC nauki
pływania
  • zajęcia na basenie z trenerem, nauka pływania i doskonalenie techniki dla już umiejących pływać
ABC Orientacji
& Geocachingu

Nasi podopieczni nauczą się zachowania w lesie, szukania drogi, rozpoznawania kierunków świata na podstawie roślinności, gwiazd, czytania mapy. Korzystania z busoli oraz czytania znaków patrolowych. Będziemy uczyć się jak nie zgubić się w lesie, korzystając z przyrody, ale również ze zdobyczy techniki tj. terenowy GPS. Dowiemy się jak przetrwać noc w lesie i co robić, gdy zgubimy się w leśnych ostępach. Podczas podchodów dowiemy się jak posługiwać się azymutami, szyfrować i odszyfrowywać wiadomości. Będziemy brać udział w grach leśnych. Ważnym elementem zajęć będą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, dopasowane do możliwych sytuacji, z jakimi mogą spotkać się dzieci.

Dodatkowe
atrakcje
  • mecze piłki nożnej i siatkówki plażowej, gry w tenisa stołowego, wieczory przy ognisku z gitarą, olimpiada z nagrodami, wycieczka do Gdańska

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz