OBÓZ W SZTUTOWIE KOŁO GDAŃSKA

Termin: 19-30.08.2017

Zapraszamy na survivalową frajdę z językiem angielskim nad morzem!

Ośrodek Wypoczynkowy Promyk w Sztutowie jest położony w obszarze Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.  Czyste, szerokie, piaszczyste plaże znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, a na terenie ośrodka do naszej dyspozycji będzie kryty basen, boiska do siatkówki, piłki nożnej oraz badmintona oraz plac zabaw, a przygodę z survivalem rozpoczniemy w pobliskim lesie.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie serwowane w klimatyzowanej sali - bardzo dobra, wręcz domowa kuchnia.

Zakwaterowanie: w dobrze wyposażonych pokojach 4-osobowych, każdy z nich wyposażony w łazienkę z prysznicem oraz telewizor

Liczba uczestników: 40 osób, podział na 4 grupy pod względem poziomu językowego oraz wieku

Cena: 2090 PLN + ewentulany transport

Niektóre aktywności
językowe i sportowe:

Program językowy PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA!

  •  4 godziny zajęć dziennie wyłącznie w języku angielskim – nauka najskuteczniejszą METODĄ BERLITZ!
  •  W czasie zajęć językowych dzieci i młodzież zapoznają się z tradycjami i różnicami kulturowymi krajów anglojęzycznych.
  •  Poznawanie języka angielskiego odbywać się będzie poprzez ciekawe konkursy i zabawy dostosowane do wieku i znajomości języka obcego uczestników.
  •  Duża dawka konwersacji oraz gier i zabaw sytuacyjnych popularnych w danym regionie wprowadzą w świat kultury USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Jednocześnie pokażemy młodym studentom jak ważny jest sposób wymowy, akcentowania i dobór właściwego słownictwa.
  •  Dzieci i młodzież będą aktywnie uczestniczyć w dyskusjach o różnych kulturach.
  •  Kreatywne wieczory angielskie – Theater Workshop ( przedstawienie „swojej” ulubionej kultury danego regionu - projekt grupowy)  i Scavenger Hunt (podchody wieczorno-nocne, orientacja w terenie, tropienie śladów).
Program sportowo-
rozrywkowy

Program sportowo-rozrywkowy :

ABC Survivalu – nasi podopieczni nauczą się zachowania w lesie, czytania i rozpoznawania tropów zwierząt. Będziemy uczyć się zakładać obóz, budować szałasy i inne schronienia tylko z tego, co można znaleźć w lesie. Nauczymy się jak przetrwać noc oraz dowiemy co robić, gdy zgubimy się w leśnych ostępach. Podczas podchodów dowiemy się jak posługiwać się mapą i busolą, a także jak szyfrować i odszyfrowywać wiadomości.

ABC pływania - zajęcia na basenie z trenerem, nauka pływania i doskonalenie techniki dla już umiejących pływać

ABC aikido – wprowadzenie do świata tej szlachetnej sztuki pod okiem znakomitego instruktora ze stopniem mistrzowskim. Zajęcia prowadzone będą według programu przygotowanego specjalnie dla dzieci.

Program sportowo-
rozrywkowy
  • Dodatkowe atrakcje: piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy, wieczory przy ognisku z gitarą, olimpiada obozowa z nagrodami, wycieczka autokarowa do Gdańska lub Malborka

 

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra lektorów i instruktorów, doskonały program jest gwarancją niezapomnianych wakacje dla każdego dziecka. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody z Berlitz.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz