Obóz w Zarzeczu w Beskidzie Żywieckim

Termin: 26.06-7.07.2016

 Zapraszamy na obóz z zajęciami ABC tenisa i pływania z językiem angielskim w jednej z ulubionych przez klientów lokalizacji.

Zarzecze koło Tresnej - miejscowość leżąca na skraju Beskidu Małego nad Jeziorem Żywieckim. Tutaj odbędzie się nasz obóz językowy prowadzony w całości w języku angielskim.  To oaza ciszy i spokoju.  Jest to doskonała baza wypadowa na szlaki turystyczne Beskidów. Jezioro oraz piękny krajobraz zapewniają wiele możliwości uprawiania sportów (korty tenisowe, rowery, boiska, żagle) gwarantują dobry wypoczynek.

Na terenie ośrodka Neptun znajdują się korty tenisowe i zespół boisk sportowych.  Do dyspozycji mamy też odkryty basen. Ośrodek posiada doskonałą infrastrukturę sportową pozwalającą na prowadzenie różnorodncyh zajęć sportowych i integracyjnych. 

Zakwaterowanie:  w domkach turystycznych typu Brda, 6 osobowych z aneksem kuchennym i łazienkami

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w restauracji ośrodka + deser/owoce do obiadu

Ilość uczestników: 46 osób dzielonych na 4 grupy pod względem poziomu językowego oraz wieku

Cena: 2090 PLN

Niektóre aktywności językowe i sportowe:
  • 40 zajęć języka angielskiego (4 lekcje dziennie w wymiarze 50 minut) - realizacja jednego semestru nauki w fantastycznej atmosferze przygody i zabawy!
  • Kreatywne warsztaty: taniec, przedstawienia teatralne, projekty plastyczne i techniczne
  • Wieczory tematyczne: karaoke, kalambury, quizy, Talent Show
  • ABC  windsurfingu - nauka podstaw żeglowania na desce windsurfingowej pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów i ratowników
  • ABC tenisa i żeglarstwa - zajęcia w ramach grup wiekowych z podziałem na stopnie zaawansowania
  • Wycieczka kolejką linową na Górę Żar!
  • Ponadto m.in. basen, olimpiada obozowa, wycieczki piesze i rowerowe, nauka jazdy na segwayu, gra w speedmintona, uni hokeja czy lacrosse
  • ABC windsurfingu 5 godzin podczas obozu:  celem zajęć jest nauka i doskonalenie żeglowania na desce windsurfingowej.  Zajęcia odbywają się na jeziorze Żywieckim pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych osób i ratowników.  W czasie zajęć teoretycznych przedstawimy rodzaje i budowę sprzętu windsurfingowego, nauczymy się taklowania i dobierania sprzętu do naszych umiejętności i potrzeb oraz omówimy zasady bezpieczeństwa na wodzie. Podczas zajęć praktycznych nauczymy dzieci ostrzyć, odpadać ( płynąć w zamierzonym kierunku ), wykonywać zwrot na wiatr i z wiatrem, żeglowania na desce, startów i zwrotów w różnych warunkach.  Uczestnicy będą obowiązkowo żeglować w kamizelkach asekuracyjnych.  Szkolenie będzie się odbywać na deskach windsurfingowych z żaglem o parametrach dostosowanych każdorazowo do rozmiarów i umiejętności uczestników oraz aktualnych warunków pogodowych.   Stosowane podczas kursu deski charakteryzują się dużą wypornością, łatwością prowadzenia i ogromną skutecznością.
  • Atrakcje dodatkowe:  ABC Tenisa , ABC Żeglarstwa, pływanie w basenie i jeziorze, dyskoteki i olimpiada obozowa, wycieczki piesze i rowerowe, siatkówka plażowa, olimpiada obozowa, nocne podchody, nauka jazdy na seegwayu, gra w speedmintona, uni hokeja, lacrosse, palanta, piłkę nożną. Wycieczka kolejką linową na Górę Żar oraz pokazy paralotniarstwa.Zajęcia sportowe z wyłączeniem windsurfngu są prowadzone w języku angielskim.

Co oferujemy?

Bogaty program językowy i sportowy, liczne atrakcje, doświadczona kadra instruktorów, doskonały program, wyjątkowe lokalizacje to gwarancja niezapomnianych  wakacji dla każdego dziecka. Zapraszamy do spędzenia przygody z Berlitz.

Centrum Językowe Berlitz