Letnie obozy językowe z atrakcyjnym programem sportowym

Gdzie nauka staje się przygodą

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem organizowanych przez Berlitz letnich obozów językowych, przygotowaliśmy nową ofertę English Kids Camps na sezon wakacyjny 2017 dla dzieci i młodzieży. Każdy obóz posiada ciekawy i bogaty program sportowo-językowy, na który składają się aktywności sportowo-rekreacyjne oraz 40 lekcji języka angielskiego, prowadzonych według sprawdzonej i opatentowanej Metody  Berlitz®. Celem naszych kolonii jest rozwój językowy dzieci w wesołej atmosferze zabawy, przygody, współpracy w grupie oraz w ramach indywidualnych wyzwań.

Obozy językowe Berlitz to ciekawa i interesująca alternatywa na spędzenie wakacji w przyjemny i pożyteczny sposób. Dla dzieci to czas spędzony wśród rówieśników, pełen przygód i ciekawych atrakcji sportowych.  A wszystko to pod okiem naszych doświadczonych native speakerów czuwających nad doskonaleniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach życia codziennego. Zachęcamy wszystkie dzieci do uczestniczenia w naszych obozach językowych, po których mówienie w języku angielskim stanie się dla nich naturalne jak mówienie w języku polskim. Wakacyjne obozy językowe organizowane przez Berlitz to przede wszystkim wspaniała okazja do poznania nowych przyjaciół i praktycznego wykorzystania nowych umiejętności w komunikowaniu się zarówno po polsku jak i angielsku. Dodatkowym atutem obozów jest bogata oferta zajęć sportowych, podczas których wszystkie dzieci czeka niezapomniana zabawa na świeżym powietrzu oraz wspaniałe atrakcje jak nauka żeglowania, wakeboarding, windsurfig, czy kajakarstwo.

Lato 2017

Obóz językowo - sportowy w Dąbkach koło Darłowa

BRAK MIEJSC!

25.06-06.07.2017

Doskonała lokalizacja nad morzem, wysoki standard zakwaterowania, a przede wszystkim bogaty program językowy i sportowy (wiek 7-11 i 12-15 lat).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Lato 2017

Obóz językowo - sportowy
w Gołuniu na Kaszubach

20.07-31.07.2017

09.07-20.07.2017 BRAK MIEJSC!

Urokliwe miejsce wśród Borów Tucholskich z jeziorem, kortem tenisowym i boiskami sportowymi. Doskonała zabawa i nauka angielskiego (wiek 8-12 i 13-16 lat).                                                                                                                                                                                                         

Lato 2017

Obóz językowo-sportowy w pobliżu Olsztyna

25.06-06.07.2017 BRAK MIEJSC!

Zapraszamy do położonego hotelu na Mazurach Manor. To ośrodek, w którym dzieci będą mogły jednocześnie dobrze się bawić i wypocząć w otoczeniu lasów, nad brzegiem jeziora Żbik na obrzeżach Olsztyna (wiek 7-12 oraz 13-16 lat).

Lato 2017

Obóz językowo-sportowy w Żabince na Mazurach

15.07-26.07.2017 BRAK MIEJSC!

Ośrodek wczasowy Żabinka to idealne miejsce na wakacyjną przygodę survivalową na Mazurach. Żabinka posiada wielofunkcyjne boiska do gier oraz prywatną plażę z dostępem do 2 jezior. Świetna lokalizacja oraz wspniały program zajęć językowo-sportowych zapewni dzieciom niezapamniane wrażenia z obozu (wiek: 7-11 oraz 12-15 lat).                                                                 

Lato 2017

Obóz językowy w Międzybrodziu Bialskim w Beskidach

BRAK MIEJSC!

25.06-06.07.2017 19.08-30.08.2017

Międzybrodzie to osada leżąca na skraju Beskidu Małego nad Jeziorem Żywieckim. Piękna okolica zapewnia wiele możliwości uprawiania sportów (rowery, boiska, żagle), a czyste powietrze i górski krajobraz gwarantują udany wypoczynek (wiek 7-12 oraz 13-16 lat).                                                                                                                                                                                           

Lato 2017

Obóz językowy w Sztutowie nad morzem

BRAK MIEJSC!

19.08-30.08.2017

Sztutowo to miejscowość leżąca na terenie Żuław Wiślanych. Piękne krajobrazy zapewniają wiele możlwości na spędzenie aktywnych wakacji (wiek 7-11 i 12-15 lat).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Ucz się i baw

Uczestnicy obozu podzieleni są na grupy pod względem wieku i poziomu językowego. Materiały edukacyjne są dobierane z myślą o dzieciach, a opiekunowie będący native speakerami skupiają się na ich zainteresowaniach i mocnych stronach. Gwarantuje to optymalne warunki do poznawania nowego języka. Zajęcia rekreacyjne zostały opracowane tak, by w aktywny sposób zaangażować dzieci, a zarazem zwiększyć płynność posługiwania się językiem podczas wszystkich zabaw. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas niezwykle istotne, dlatego wszystkie obiekty spełniają najbardziej rygorystyczne normy, by zapewnić dzieciom komfortowe i niezapomniane wakacje.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz