Obozy językowe dla dzieci i młodzieży

Nauka i wypoczynek

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży - ENGLISH CAMPS - ze Szkołą Języków Obcych Berlitz, to bardzo bogaty i ciekawy program językowo-sportowy. Ponieważ dzieci uczą się przede wszystkim poprzez zabawę, to dzięki ciekawym zajęciom na obozie, trwale przyswajają nową wiedzę i poszerzają zakres słownictwa.

 

Każdy obóz składa się z 40 lekcji języka angielskiego, prowadzonych według sprawdzonej i opatentowanej Metody Berlitz®. Poranne zajęcia motywują i zachęcają obozowiczów do nauki i praktycznego zastosowania nowego słownictwa, a popołudniami i wieczorami dzieci uczą się stosować nową wiedzę podczas różnorodnych zajęć. Dzięki atmosferze zabawy, przygody i współpracy w grupie, nauka języka angielskiego kojarzy się pozytywnie a nowa wiedza jest znacznie łatwiej przyswajana, niż przy pomocy tradycyjnych metod.

 

Obozy Berlitz to:
  • 40 lekcji języka angielskiego podczas całego obozu
  • doskonale przygotowani lektorzy, z bogatym doświadczeniem, pasją i energią w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • język angielski obecny na zajęciach językowych, ale również w codziennych sytuacjach obozowych
  • otwarcie na komunikację bez względu na wiek i wcześniejsze doświadczenia z językiem angielskim
  • liczne zabawy, gry, konkursy i projekty w języku angielskim związane z tematyką obozu,
  • zajęcia sportowe (np. tenis, windsurfing, ABC kajakarstwa i żeglarstwa oraz wiele innych) częściowo prowadzone również w języku angielskim
  • survivalowe obozy dla dzieci i młodzieży
Zarezerwuj swojemu dziecku miejsce już dziś.

Obozy językowe Berlitz organizujemy wspólnie z biurami podróży: Sam Fan i Next Level, które dbają nad stroną wypoczynkową i sportową obozowiczów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji kolonii wiemy, że ich zaangażowanie, pomysłowość oraz właściwa i profesjonalna kadra decydują, o wyjątkowości i wysokim standardzie naszej oferty.

Nauka pływania, ABC kajakarstwa, windsurfingu, tenisa oraz duża dawka adrenaliny poczas kolonii z survivalem połączona z bogatym programem kursu języka angielskiego Metodą Berlitz®, sprawia, że nasze obozy są wyjątkowe i uwielbiane przez dzieci.

Obozy są kameralne, grupy podzielone są pod względem wieku i poziomu językowego. Dzieci pracują z materiałami, które zostały opracowane przez Dział Metodyczny Berlitz Princeton.

Zarezerwuj swojemu dziecku miejsce już dziś. To będzie niezwykła przygoda!

Obozy są kameralne a dzieci łączone w grupy pod względem wieku i zaawansowania znajomości języka. Obozowicze pracują z materiałami, które zostały opracowane przez Dział Metodyczny Berlitz Princeton.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować miejsce dla dziecka na obozie, należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

 

Zarezerwuj swojemu dziecku miejsce już dziś. To będzie niezwykła przygoda!

Centrum Językowe Berlitz