Obozy międzynarodowe dla dzieci

Język, kultura i zabawa

Znajomość języków obcych otwiera drzwi do sukcesu w przyszłości, dlatego o naukę języka warto zadbać już w dzieciństwie. Doskonałym sposobem nauki dla dzieci i młodzieży są obozy międzynarodowe, na których nauka przeplata się z zabawą, ciekawymi atrakcjami sportowymi i poznawaniem nowych kultur.

Dzięki Metodzie Berlitz® obozowicze przez cały dzień otoczeni są językiem docelowym. Oznacza to, że posługują się nim nie tylko podczas zajęć, ale także w kontaktach z innymi uczestnikami, z którymi często nie dzielą języka ojczystego. Dzięki pasjonującym zajęciom dzieci są nieustannie motywowane do używania języka, przez co przełamują barierę w mówieniu i budują pewność siebie.

Obozy międzynarodowe są niezapomnianym doświadczeniem, dzięki któremu dzieci uczą się komunikacji w obcym języku oraz poznają wielokulturowy świat, w którym żyją.

Dlaczego językowe obozy międzynarodowe Berlitz są wyjątkowe?
  • Doskonałe połączenie nauki języka ze stymulującymi zajęciami i warsztatami
  • Całkowita immersja językowa dzięki zajęciom z native speakerami
  • Możliwość zdobycia przyjaciół z różnych zakątków świata i z różnych kultur

 

Wszystkie szczegóły związane z europejskimi wyjazdami, znajdują się na stronie obozów międzynarodowych.

Wyjątkowe zajęcia z native speakerami na obozach międzynarodowych

Wszyscy nauczyciele Szkoły Językowej Berlitz są wykwalifikowanymi native speakerami. Oznacza to, że posiadają wszelkie kwalifikacje i wiedzę, aby prowadzić ciekawe zajęcia i podtrzymać motywację dzieci do dalszej nauki. Dlatego dzieci na obozach międzynarodowych znajdują się w dobrych rękach i wyciągają maksymalne korzyści, zarówno z nauki języka, jak i z wielu atrakcji rekreacyjnych.

Obozy międzynarodowe Berlitz odbywają się w dogodnym czasie wakacji, a w celu zarezerwowania terminu lub uzyskania dodatkowych informacji, należy skontaktować się z  Konsultantem Berlitz.

 

Centrum Językowe Berlitz