Obozy międzynarodowe

Język, kultura i zabawa

Znajomość języków obcych to klucz do sukcesu dzieci w przyszłości. Międzynarodowe obozy Berlitz to doskonałe połączenie zabawy i nauki. To także doskonała okazja, aby poznać kulturę, z której wywodzi się dany język oraz zrozumieć wielokulturowy świat, w którym żyjemy.

Głównym elementem Metody Berlitz® jest całkowita immersja w języku docelowym. Zachęcamy dzieci do używania obcego języka nie tylko w trakcie zajęć, ale również w pozalekcyjnych kontaktach z innymi uczestnikami obozu, ponieważ często nie dzielą oni języka ojczystego. Pasjonujące zajęcia podtrzymują zaangażowanie dzieci w naukę poprzez kontakty z grupą, a także budują pewność siebie i przełamują barierę językową podczas komunikacji.

Dlaczego językowe obozy międzynarodowe Berlitz są wyjątkowe?
  • Doskonałe połączenie nauki języka oraz stymulujących zajęć i warsztatów 
  • Całkowita immersja językowa dzięki zajęciom z native speakerami
  • Możliwość zdobycia przyjaciół z różnych zakątków świata i różnych kultur

Na stronie obozów międzynarodowych Berlitz znajdują się wszystkie szczegóły związane z wyjazdami europejskimi.

Wyjątkowe zajęcia z native speakerami

Podczas kolonii dzieci poznają język angielski w naturalnym środowisku. Wszyscy nauczyciele Berlitz są native speakerami i posiadają potrzebne umiejętności oraz wykształcenie, aby podtrzymać motywację Państwa dzieci w czasie trwania obozu językowego.

Obozy międzynarodowe Berlitz odbywają się w czasie ustawowej przerwy wakacyjnej w zajęciach szkolnych. Aby uzyskać więcej informacji na temat dat i lokalizacji obozów językowych, skontaktuj się z najbliższą Szkołą Jezykową Berlitz.

Aby otrzymać więcej informacji na temat obozów międzynarodowych Berlitz organizowanych podczas wakacji skontaktuj się z Konsultantem Berlitz.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz