Półkolonie językowe

Dzieci w mieście nie muszą się nudzić!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 12 lat na BERLITZ KIDS SAFARI, czyli wakacyjne półkolonie językowe z Berlitz®. Poprzez realizację kreatywnych projektów tematycznych i projektów plastycznych, dzieci chętniej uczą się języka angielskiego w środowisku międzykulturowym i przełamują swoje bariery przed mówieniem.

Podczas zajęć Berlitz Kids Safari dzieci:

  • będą podróżowały w języku angielskim przez kraje i kontynenty
  • poznają mieszkających tam ludzi i zwierzęta
  • wcielą się w rolę odkrywców, aby poznać nowe kultury
  • będzie to dla nich niezapomniana wyprawa w odległy świat!

 

Półkolonie językowe BERLITZ KIDS SAFARI to 5 intensywnych dni, podczas których Twoje dziecko będzie odkrywało świat w języku obcym.

Dzięki temu, nasi mali studenci nie mają poczucia typowego uczenia się języka angielskiego, a poznają świat, kultury oraz nowe zagadnienia za pośrednictwem języka angielskiego.

Dzieci, uczestnicząc w programie, będą ćwiczyć swoje umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne. Grupy na koniec programu podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi uczestnikami.  

Każde dziecko otrzyma certyfikat swojego uczestnictwa w podróży po świecie z BERLITZ KIDS SAFARI.

Informacje organizacyjne

Półkolonie językowe trwają od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych. Spotykamy się w grupach do 8 osób. Grupy wiekowe 4-7 i 8-12 lat.

Zapraszamy do kontaktu z Konsultantem Berlitz, który pomoże wybrać najwłaściwszy program lub zajęcia językowe dla Państwa dziecka.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz