Praca w Berlitz

Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu

Berlitz to więcej niż tylko szkoła językowa. Dzięki tradycji sięgającej ponad 140 lat, nasza pasja i entuzjazm motywują ludzi do osiągania sukcesów. Stale wprowadzane innowacje zapewniają najlepsze materiały i metody wykorzystywane podczas lekcji w każdej szkole językowej Berlitz na całym świecie. Dążenie firmy do doskonałości zaowocowało utworzeniem silnej i rozpoznawalnej marki, oferującej szeroką gamę produktów.

Berlitz od wewnątrz

Berlitz to poważana firma, która zyskała status światowego lidera w nauczaniu języków obcych. Zarówno studenci, jak i pracownicy czerpią korzyści z elastycznej struktury zarządzania, która pozwala na poświęcenie większej uwagi na to, co liczy się najbardziej – sukces jej klientów. Niezależnie od zajmowanej pozycji, każdy pracownik Berlitz zaangażowany jest w zróżnicowane zadania z różnych dziedzin. Berlitz wierzy również, że każdy pracownik powinien dysponować autonomią podejmowania szybkich decyzji, które pomagają w osiąganiu celów firmy.

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją

Profesjonalizm, współpraca oraz pasja to kluczowe cechy każdego pracownika Berlitz. Tylko dzięki pasji i zaangażowaniu firma może zapewnić usługi, których oczekują jej klienci. Berlitz dąży również do utrzymania wielonarodowościowej atmosfery, która sprawia, że przynależność do rodziny Berlitz to czysta przyjemność.

 

Praca w Berlitz

Niezależnie od zajmowanego stanowiska w Berlitz, każdy pracownik otrzymuje kompleksowe szkolenie, wsparcie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Dodatkowo może skorzystać z wielu świadczeń pracowniczych.

Zapraszamy do naszego zespołu.

Centrum Językowe Berlitz