Program nauki języków za granicą dla profesjonalistów

Ucz się w najciekawszych miejscach świata

Nauka języka obcegoza granicą to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają podróże i pragną poznawać język w jego naturalnym środowisku. Szkoła Językowa Berlitz organizuje pobyty w atrakcyjnych miejscach na całym świecie, dzięki czemu nauka jest nie tylko bardzo efektywna, ale także wyjątkowo przyjemna. Lekcje prowadzone są przez native speakerów, dzięki czemu uczestnicy mają kontakt z żywym językiem, uczą się rozumienia ze słuchu i właściwej wymowy. Każdy wyjazd zawiera elementy odkrywania historii i lokalnych tradycji, co zapewnia lepsze zrozumienie języka i dodatkowe atrakcje w czasie pobytu.

 

Zalety zagranicznych kursów językowych
  • Atrakcyjne miasta i świetne lokalizacje na całym świecie
  • Nauka języka w Szkołach Językowych Berlitz, prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów – native speakerów
  • Dostępne różne formaty kursów językowych: indywidualne, grupowe, Total Immersion®
  • Zakwaterowanie u zaprzyjaźnionej rodziny, w hotelu lub mieszkaniu
  • Obcowanie z językiem obcym przez całą dobę

Maksymalne wykorzystanie pobytu na językowym kursie zagranicznym

Treści zagranicznego kursu językowego zawsze dostosowywane są do indywidualnych celów uczestnika, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Ponadto harmonogram zajęć jest elastyczny i można go dostosować do własnych potrzeb. Poranki można wykorzystać na indywidualne lekcje z lektorem, a wieczory poświęcać na wykorzystanie nowej wiedzy i umiejętności podczas zwiedzania. Dzięki temu uczestnicy mają kontakt z językiem obcym, w jego rodzimym środowisku, przez całą dobę. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod nauki języka, połączona dodatkowo z przyjemnością zwiedzania nowych i ciekawych miejsc na świecie.

Wszystkie informacje dodatkowe na temat zagranicznych kursów językowych dostępne są u Konsultanta Berlitz, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Centrum Językowe Berlitz