Skorzystaj z wyjątkowej Promocji Jesiennej Berlitz!

Zacznij mówić po angielsku, niemiecku, hiszpańsku lub w innym języku obcym, jaki szkoła językowa Berlitz ma w swojej ofercie.

Dzięki naszej szkole językowej i wyjątkowej Promocji Jesiennej przekonasz się, jak łatwo pokonać bariery w komunikacji, jak ciekawe mogą być kursy językowe i jak satysfakcjonująca może być rozmowa w języku obcym!

Podaruj już dziś sobie lub bliskim możliwość nauki języków obcych w ramach promocji jesiennej!

Zapisz się na kurs językowy do 15 października i skorzystaj z 30 darmowych lekcji konwersacji z języka angielskiego!

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie – czas promocji ograniczony!

Zalety lekcji indywidualnych języków obcych tej jesieni:

  • Wysoce wykwalifikowani native speakers z całego świata
  • Treść kursu językowego dostosowana do Twoich potrzeb
  • Szybkie postępy dzięki starannie opracowanemu programowi nauczania języków obcych.
Warunki Promocji Jesiennej

 

  1. Promocja trwa od dnia 28 sierpnia 2017 do 15 października 2017.
  2. Promocja obejmuje 30 lekcji konwersacji gratis w każdy piątek (w ramach grafiku danej szkoły) przy zapisie na kurs grupowy (min. 1 semestr 50 lekcji) lub wykupieniu min. 30 lekcji indywidualnych oraz brak opłaty rejestracyjnej lub administracyjnej przy zapisie w trakcie spotkania. Minimalny zapis dotyczy 10 lekcji.
  3. Oferta obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego. (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego).
  4. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 15 października 2017, opłat określonych w umowie.
  5. Lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Jesiennej muszą zostać zrealizowane w terminie do 28 lutego 2018 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły.
  6. Opłata za lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Jesiennej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 28 sierpnia 2017 do 28 lutego 2018, nie podlega zwrotowi.
  7. Promocje nie sumują się.
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz