Skorzystaj z wyjątkowej Promocji Jesiennej Berlitz!

Zacznij mówić po angielsku, niemiecku, hiszpańsku lub w innym języku obcym, jaki szkoła językowa Berlitz ma w swojej ofercie.

Dzięki naszej szkole językowej i wyjątkowej Promocji Jesiennej przekonasz się, jak łatwo pokonać bariery w komunikacji, jak ciekawe mogą być kursy językowe i jak satysfakcjonująca może być rozmowa w języku obcym!

Podaruj już dziś sobie lub bliskim możliwość nauki języków obcych w ramach promocji jesiennej!

Zapisz się na kurs językowy do 13 października i skorzystaj z 30 lekcji konwersacji GRATIS!

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie – czas promocji ograniczony!

Zalety lekcji indywidualnych języków obcych tej jesieni:

  • Wysoce wykwalifikowani native speakers z całego świata
  • Treść kursu językowego dostosowana do Twoich potrzeb
  • Szybkie postępy dzięki starannie opracowanemu programowi nauczania języków obcych.
Warunki Promocji Jesiennej

 

  1. Promocja trwa od dnia 27 sierpnia 2018 do 13 października 2018.
  2. Promocja obejmuje 30 lekcji konwersacji gratis w każdy piątek (w ramach grafiku danej szkoły) przy zapisie na kurs grupowy (min. 1 semestr 50 lekcji) lub wykupieniu min. 30 lekcji indywidualnych oraz brak opłaty rejestracyjnej lub administracyjnej przy zapisie w trakcie spotkania. Minimalny zapis dotyczy 10 lekcji. Ponadto w promocji jesiennej obowiązuje specjalna cena na kursy Cyber Teacher Coach dostępne w wersji 12 miesięcznej za 599 zł lub 3 miesięcznej za 299 zł. Szczegóły cennika dostępne w Centrum Językowym.
  3. Oferta obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego. (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego).
  4. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 13 października 2018, opłat określonych w umowie.
  5. Lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Jesiennej muszą zostać zrealizowane w terminie do 31 grudnia 2018 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły.
  6. Opłata za lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Jesiennej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 27 sierpnia 2018 do 31 grudnia 2018, nie podlega zwrotowi.
  7. Promocje nie sumują się.
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz