Skorzystaj z wyjątkowej Promocji Jesiennej Berlitz!

Przyprowadź przyjaciela i odbierz zniżkę - nawet 120 zł rabatu!

Pomyśl już dziś o przyszłości i zapisz swoje dziecko na kurs języka angielskiego w jednej ze szkół językowych Berlitz.

Doświadczeni lektorzy wprowadzą dzieci w świat języków obcych za pomocą autorskich programów oraz specjalnie przygotowanych gier i zabaw edukacyjnych. Zyskaj dodatkowy bonus - przyprowadź przyjaciela, który zapisze się na kurs wybranego języka, a otrzymasz zniżkę!

Zalety lekcji grupowych dla dzieci języków obcych tej jesieni:

  • Wysoce wykwalifikowani native speakers
  • Treść kursu językowego dostosowana do potrzeb dzieci
  • Szybkie postępy dzięki starannie opracowanemu programowi nauczania języków obcych.
Warunki Promocji Jesiennej Kids

 

  1. Promocja trwa od dnia 27 sierpnia 2018 do 13 października 2018.
  2. Promocja obejmuje zniżkę na kurs języka obcego za przyprowadzenie/polecenie przynajmniej 1 osoby, która zapisze się na wybrany kurs języka obcego.
  3. Oferta obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego. (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego).
  4. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 13 października 2018, opłat określonych w umowie.
  5. Lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Jesiennej muszą zostać zrealizowane w terminie do 31 grudnia 2018 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły.
  6. Opłata za lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Jesiennej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 28 sierpnia 2018 do 31 grudnia 2018, nie podlega zwrotowi.
  7. Promocje nie sumują się.
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz