Indywidualny kurs językowy

Ale bomba! Zanurz się w języku!

Zalety indywidualnych kursów językowych: intensywna nauka języka to lepsze i szybsze efekty!

 

Odśwież znajomość języka obcego dzięki intensywnym kursom językowym Berlitz!  Zanurz się w nowych zwrotach i słownictwie. Niech słowa płynnie układają się w zdania. Kursy z naszymi native speakerami to gwarancja 100-procentowej personalizacji zajęć i znaczna poprawa w posługiwaniu się językiem obcym już po pierwszych zajęciach! Z Berlitz na pewno osiągniesz swój wymarzony cel!

Skorzystaj z promocji i zarezerwuj już dziś indywidualny kurs języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub niemieckiego  w jednym z naszych oddziałów Berlitz w Polsce.

 

W tym roku obchodzimy rocznicę 140-lecia powstania Berlitz, z tej okazji przygotowaliśmy rabaty aż do 12 % na letnie kursy językowe!

Promocja trwa tylko do 31 sierpnia 2018!

Powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

 • Zajęcia indywidualne z trenerem językowym
 • Nacisk na poprawienie komunikacji w języku obcym
 • Zajęcia prowadzone wyłącznie w języku docelowym
 • Wysoce wykwalifikowani native speakers z całego świata
 • Treść kursu językowego dostosowana do Twoich potrzeb
 • Elastyczny grafik zajęć
 • Promocja obejmuje kursy z języka: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego oraz polskiego

 

Szczegółowe informacje dostępne w Centrach Językowych Berlitz w Polsce.

Warunki:

 1. Promocja trwa od dnia 18 czerwca 2018 do 31 sierpnia 2018.
 2. Promocja obejmuje lekcje indywidualne języka obcego z rabatem do 12% od ceny bazowej każdego pakietu i brak opłaty rejestracyjnej lub administracyjnej przy zapisie w trakcie spotkania. Minimalna wartość zamówienia to 10 lekcji. Promocja obejmuje lekcje grupowe w cenie 990 zł za 20 lekcji w grupie do 2 os. i 30 lekcji w grupie od 3-4 osobowej. W promocji letniej obowiązuje cena 599 zł za 12 miesięczną lub 299 zł za  3 miesięczną licenecję Cyber Teacher Coach. Szczegółowy cennik promocyjnych kursów dostępny w każdym Centrum Językowym.
 3. Oferta obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego).
 4. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 31 sierpnia 2018, opłat określonych w umowie.
 5. Lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Letniej muszą zostać zrealizowane w terminie do 16 września 2018 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły.
 6. Opłata za lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Letniej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 18 czerwca 2018 do 31 sierpnia 2018, nie podlega zwrotowi. Programy te mogą się odbyć w terminie późniejszym za dopłatą do pełniej ceny z aktualnego cennika szkoły językowej Berlitz, jednak nie później niż do dnia 31.12.2018.
 7. Promocje nie sumują się
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz