Sobotni Klub Językowy dla dzieci

Angielski i zabawa w weekend

To rozwiązanie skierowane do rodziców pragnących efektywnie zagospodarować czas wolny swoich dzieci.

Nauka angielskiego prowadzona jest w wybrane soboty i stanowi połączenie zabawy oraz intensywnej nauki w międzynarodowym środowisku w języku angielskim. 

Praca nad projektami oraz nauka nowego słownictwa odbywa się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja rozwijaniu komunikatywności i czyni porozumiewanie się w języku obcym rzeczą naturalną. Mali i starsi studenci zostają całkowicie "zanurzeni" w języku, jak podczas pobytu w kraju anglojęzycznym. Dzięki temu chłoną nie tylko pojedyncze słowa, ale żywy język, mnóstwo nowych zwrotów oraz poznają poprawne struktury budowania zdań.

Informacje organizacyjne

Każda sobota z angielskim to odrębny projekt tematyczny.

Kurs angielskiego odbywa się w godzinach 10:15 - 13:15 i stanowi 4 ciekawe lekcje gwarantującą dobrą zabawę, połączoną z intensywną nauką, a rodzicom czas dla siebie. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych, dla dzieci młodszych do 7 roku życia oraz starszych od 8-12 roku życia. Pracujemy w grupach do 8 osób.

Przykładowe tematy

Grupa Młodsza: Fairytales, Wild West, Indian Village, Knights and Princesesse of the Middle Ages; The World of Animals; Healthy Food and Eating out.

Grupa Starsza: Ancient Cultures, American Traditions, British Traditions, Globtrotters; Mysteries Around the World ( Loch Ness Monster, Bermuda Triangle, Pyramids etc. ); Sherlock Holmes Saturday.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz