Letnie obozy językowe Berlitz

Nauka angielskiego za granicą - Wyjazdowe kursy językowe

Wyjazdowe kursy językowe

Nauka angielskiego za granicą to  jeden z najskuteczniejszych sposobów na podniesienie umiejętności językowych. Jest to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli radości ze zwiedzania nowego kraju z osiągnięciem celów edukacyjnych.

 

ELS, czyli firma z grupy Berlitz, specjalizująca się w programach językowych za granicą, oferuje letnie obozy językowe w bardzo atrakcyjnych miejscach na świecie, na przykład w USA, Australii czy Kanadzie. Dzięki temu uczestnicy zgłębiają nie tylko język w jego naturalnym środowisku, ale także kulturę i zwyczaje lokalne kraju. Ponadto certyfikat ELS otwiera drzwi do ponad 650 uniwersytetów i szkół wyższych w USA, jako dowód kwalifikacji językowych w procesie przyjęcia na studia. Letnie obozy Berlitz to nie tylko radość ze zwiedzania i poznawania nowych ludzi, ale przede wszystkim podniesienie poziomu znajomości języka i przepustka do lepszego wykształcenia.

Zalety zagranicznych kursów językowych ELS
  • 50 wspaniałych lokalizacji w USA, Australii, Kanadzie i innych krajach
  • wykorzystanie sprawdzonej Metody Berlitz®, podnoszącej pewność siebie w komunikacji w języku obcym
  • certyfikat ELS, który jest dowodem wystarczającej znajomości języka angielskiego do przyjęcia na studia w ponad 650 uczelniach na świecie
  • zakwaterowanie na terenie kampusu, u zaprzyjaźnionej rodziny lub w mieszkaniu

Najlepsze lokalizacje

ELS posiada największą na świecie sieć oddziałów, zlokalizowanych na terenie kampusów uniwersyteckich. Dzięki nieustannemu przebywaniu w środowisku akademickim i wykorzystaniu Metody Berlitz®, nauka angielskiego za granicą jest wyjątkowo skuteczna a uczestnicy szybko rozwijają swoją wrażliwość międzykulturową i umiejętności komunikacyjne.

 

Więcej informacji na temat kursów językowych ELS dostępne jest u  Konsultanta Berlitz, który chętnie doradzi najlepsze rozwiązanie.

Dostępne w następujących językach:

/res/berlitz-pl/United-Kingdom.png Angielski

Centrum Językowe Berlitz