Oferta specjalna – Total Immersion®, Lekcje Indywidualne w promocyjnej cenie

Promocja Świąteczna

Nie odkładaj nauki języka na kolejny rok -skorzystaj z wyjątkowej Promocji Świątecznej Berlitz! Tylko w grudniu na wszystkich czekają atrakcyjne ceny indywidualnych kursów językowych oraz najlepszego kursu językowego -Total Immersion®.

Podaruj fantastyczny prezent sobie lub bliskim i wybierz kurs językowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Indywidualnie dopasowane kursy językowe pozwolą Ci przygotować się do nadchodzącego wyjazdu służbowego, rozmowy o pracę, czy spotkania ze znajomymi zza granicy. Dzięki szkole Berlitz przekonasz się, jak łatwo pokonać bariery w mówieniu w języku obcym.  

Oferta dotyczy kursów językowych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i innych dostępnych w danym centrum.

Promocja świąteczna dotyczy indywidualnych kursów językowych oraz naszego flagowego, intensywnego kursu Total Immersion®.

Zapisz się już dziś na lekcje angielskiego w promocyjnej  cenie i zacznij z nami naukę języka angielskiego lub innego języka obcego jeszcze w grudniu!

Podaruj już dziś sobie lub bliskim wyjątkowy prezent:

 • Pakiet 20 lekcji indywidualnych w cenie od 1940 PLN,
 • Intensywne szkolenie Total Immersion® aż 1000 PLN taniej

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie – czas promocji ograniczony.

 

Berlitz to:

 • Wysoce wykwalifikowani native speakers z całego świata
 • Treść kursu dostosowana do Twoich potrzeb
 • Szybkie postępy dzięki starannie opracowanemu programowi szkolenia.
Warunki Promocji Świątecznej
 1. Promocja trwa od dnia 27 listopada do 31 grudnia 2017 r.
 2. Promocja obejmuje:
  • Pakiet 20 lekcji indywidualnych w cenie 2020 PLN w Warszawie, w pozostałych miastach 1940 PLN.
  • Program Total Immersion® 1000 PLN taniej od ceny bazowej w danym mieście
 3. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości, do dnia 31 grudnia 2017 r., opłat określonych w umowie.
 4. Lekcje zakupione w ramach promocji świątecznej (Pakiety lekcji indywidualnych oraz program Total Immersion®) muszą zostać zrealizowane w terminie do 18 marca 2018 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły
 5. Opłata za lekcje zakupione w ramach Promocji Świątecznej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 27 listopada  do 18 marca 2018 r., nie podlega zwrotowi. Programy te mogą się odbyć w terminie późniejszym za dopłatą do pełniej ceny z aktualnego cennika Berlitz, jednak nie później niż do dnia 30.06.2018.
 6. Promocje nie sumują się.
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz