Szkoła Języków Obcych Berlitz w Gdańsku

Rezydencje miejskie, historyczne place, przytulne kafejki oraz zabytkowe fontanny są cechą charakterystyczną Centrum Gdańska. To dokładnie tam, w pięknym otoczeniu, znajduje się Szkoła Języków Obcych Berlitz. Centrum językowe usytuowane jest w Budynku Solidarności, w pobliżu Dworca Głównego oraz licznych przystanków komunikacji miejskiej.

Szkoła Berlitz w Gdańsku prowadzi liczne kursy językowe. Chętnych do nauki serdecznie zapraszamy na kurs z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego. W naszym Centrum Językowym znajdą Państwo bogatą ofetę kursów językowych, w tym również na mniej popularne języki jak chiński, japoński, szwedzki, czy język arabski. Prowadzimy kursy dla początkujących, zaawansowanych jak i szyte na miarę kursy specjalistyczne dla grup, osób indywidualnych oraz firm. Zawsze dbamy o odpowiedni poziom oraz efektywność nauki.

Szukasz kursu dla firm w Gdańsku? Świetnie trafiłeś! Szkoła Językowa Berlitz zorganizuje lekcje pokazowe w siedzibie Twojej firmy. Szukasz kursu dla siebie? Potrzebujesz informacji? Chętnie doradzimy oraz przeprowadzimy bezpłatny test sprawdzający znajomość języka. Możesz  przyjść do naszej szkoły osobiście, zadzwonić lub wysłać zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Gdańsk czeka na Ciebie!

Witamy w Szkole Językowej Berlitz Gdańsk
Centrum Językowe Berlitz ul. Wały Piastowskie 24 Gdańsk

Szkoła Berlitz w Gdańsku uczy w oparciu o najbardziej niezawodną metodę nauki na świecie. Od ponad 138 lat Metoda Berlitz® sprawdza się podczas nauki niemalże wszystkich języków. Ponadto kolejnym atutem naszej szkoły są wysoko wykwalifikowani native speakerzy oraz szeroki wachlarz kursów i programów nauki. W naszej ofercie znajdują się kursy indywidualne, kursy grupowe dla dzieci i dorosłych oraz kursy on-line.  Biorąc pod uwagę różne potrzeby i cele, dopasujemy odpowiedni program nauki języka.  Skontaktuj się ze Szkołą Językową Berlitz w Gdańsku, aby otrzymać więcej informacji o kursach językowych i warsztatach dla firm.

Co oferujemy:

Szkoła Berlitz w Gdańsku przede wszystkim oferuje kursy językowe. Jesteśmy najskuteczniejszą szkołą językową na rynku! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów zarówno z języka angielskiego jak i innych języków takich jak niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czy chiński. Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe dla dzieci oraz dorosłych w Szkole Językowej Berlitz w Gdańsku lub w siedzibie Twojej firmy. Nie tworzymy dużych grup, bo zależy nam na komforcie oraz efektywności kursu. Uważamy, że zajęcia w małych grupach (2-6 osobowych) umożliwiają szybkie i bezstresowe osiąganie zamierzonych celów językowych.

Dla osób, które potrzebują bardzo szybkich efektów nauki w bardzo krótkim czasie, mamy przygotowaną specjalną ofertę kursów indywidualnych. Intensywny kurs Total Immersion to kurs pozwalający osiągnąć umiejętność posługiwania się językiem w bardzo krótkim czasie! Kursy intensywne jak i grupowe są prowadzone w różnych językach, w zależności od zapotrzebowania oraz dostępności lektora.  Z naszymi native speakerami bardzo szybko przełamiesz barierę mówienia i zaczniesz mówić w wybranym języku. Sprawdź naszą ofertę na kurs angielskiego lub innego języka obcego organizowanego przez Berlitz w Gdańsku. Niezdecydowanych zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe. A dla osób z elastycznym czasem pracy proponujemy zajęcia w atrakcyjnych cenach Happy Hours!

Sprawdź sam jak szybko i skutecznie uczymy języków obcych. Po więcej informacji dotyczących kursów językowych zaprszamy do naszego oddziału Berlitz w Gdańsku.

Centrum Językowe Berlitz