Szkoła Języków Obcych Berlitz w Gdyni

Gdynia to młode miasto, położone w północnej Polsce nad Morzem Bałtyckim. Prawa miejskie uzyskało niedługo po I Wojnie Światowej,  w 1926 roku. Obecnie mieszka tam ok. 250tys. osób. Jest to piękne miejsce usytuowane nad morzem, otoczone przez lasy i parki.  

Szkoła Językowa Berlitz znajduje się w samym centrum miasta, nieopodal kolejki SKM i dworca Głównego. Dzięki świetnej lokalizacji łatwo do nas trafisz lub my szybko dotrzemy na lekcje zorganizowane w siedzibie Twojej firmy. Wybór kursu należy do Ciebie. My możemy zaproponować jedną z wielu możliwości. Wybierz język, którego chciałbyś się nauczyć, określ swoje możliwości takie jak czas i poziom, a my dopasujemy odpowiednią ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę kursów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci w takich językach jak: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski  i wiele, wiele  innych. Oferujemy zarówno kursy dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Prowadzimy kursy specjalistyczne uwzględniające specyfikę danej branży. Szukasz kursu dla siebie lub dla firmy i potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do Nas lub wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy, chętnie pomożemy wybrać Ci odpowiedni kurs, a jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności językowych, przeprowadzimy test sprawdzający jego poziom. Zespół Berlitz Gdynia czeka na Ciebie.

Witamy w Szkole Językowej Berlitz Gdynia
Centrum Językowe Berlitz ul. Wały Piastowskie 24 Gdańsk

Szkoła językowa Berlitz jest znana na całym świecie ze swojej metody nauczania. Jest to specjalnie opracowana Metoda Berlitz®, która istnieje na rynku globalnym od ponad 138 lat i wciąż jest niezawodna. Jesteśmy uznaną marką zarówno w Polsce, jak i na świecie. W naszej szkole, w Gdyni zdajemy sobie sprawę jak ważne jest przełamywanie barier językowych i komunikacyjnych dlatego zatrudniamy native speakerów i lektorów z całego świata. Także z myślą on naszych kursantach tworzymy małe grupy, by każdy czuł się swobodnie i komfortowo na lekcjach z języka angielskiego, niemieckiego lub innego wybranego języka.

Oferta naszej szkoły:

Szukasz kursu językowego w Gdyni? Świetnie trafiłeś! U nas szybko i łatwo nauczysz się mówić w wybranym języku obcym. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kurs z naszej oferty tak, aby dopasować tempo nauki i słownictwo do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz kursy indywidualne, grupowe, dla dzieci i dorosłych. Dla osób, które chcą osiągnąć szybkie rezultaty w bardzo krótkim czasie przygotowaliśmy specjalny, „szyty” na miarę indywidualny kurs Total Immersion.

Chciałbyś podnieść kompetencje swoich pracowników, lub sam podszkolić umiejętność komunikowania w języku obcym? Przyjdź i dowiedz się więcej na temat naszych kursów firmowych. Szkoła Językowa Berlitz organizuje lekcje pokazowe. Zaproś nas do siebie, a wspólnie opracujemy najlepszy kurs dla Twojej firmy.

Centrum Językowe Berlitz