Szkoła Języków Obcych Berlitz w Katowicach

Intensywne kursy angielskiego

Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji na ulicy Uniwersyteckiej! Nasza siedziba mieści się w sąsiedztwie wielu międzynarodowych firm w nowoczesnym parku biznesowym. Jesteśmy zarówno blisko centrum miasta, jak i życia biznesu.

Centrum językowe Berlitz w Katowicach to miejsce, gdzie łatwo i szybko nauczysz się płynnie mówić w wybranym języku obcym. Nie ma znaczenia, czy jest to kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, czy innego języka obcego. Nasi native speakerzy zawsze dbają o odpowiedni poziom oraz efektywność nauki. W Berlitz w Katowicach znajdziesz liczne kursy językowe zarówno dla firm, grup i osób indywidualnych. 

Nie wiesz, jaki kurs wybrać? Chętnie doradzimy oraz przeprowadzimy niezobowiązujący, bezpłatny test sprawdzający Twoją znajomość języka. Możesz  przyjść do naszej szkoły osobiście, zadzwonić lub wysłać zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Katowice czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz Katowice
Centrum Językowe Berlitz ul. Uniwersytecka 13 Katowice

Berlitz Katowice to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy szukają kursu językowego dla siebie oraz dla swoich pracowników. Wszystkich uczymy w oparciu o Metodę Berlitz®, która sprawdza się podczas nauki wszystkich języków obcych. Dzięki naszej metodzie opracowanej niemalże 138 lat temu nasze kursy są skuteczne w 100%. Dla nas najważniejsze są efekty kursu i spełnienie oczekiwań Naszych klientów.

Czy wiesz, że ponad 70% obecnych kursantów, to osoby, które przyszły do nas właśnie z polecenia?

Wszystkie Centra Językowe Berlitz oferują szeroki wachlarz programów do wyboru: kursy indywidualne, kursy grupowe dla dzieci i dorosłych oraz kursy online.  Biorąc pod uwagę różne potrzeby i cele, pomożemy dopasować odpowiedni program nauki języka.  Skontaktuj się ze Szkołą Językową Berlitz w Katowicach, aby otrzymać więcej informacji o kursach językowych i warsztatach dla firm.

Co oferujemy:

W ofercie szkoły Berlitz w Katowicach znajdą Państwo kursy w takich językach jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski i wiele innych. Przyjdź i zapytaj o ofertę na interesujący Cię kurs. Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe dla dzieci oraz dorosłych w naszym centrum językowym, lub w siedzibie Twojej firmy. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, które umożliwiają szybkie i bezstresowe osiąganie zamierzonych celów językowych oraz naukę z lektorami pochodzącymi z różnych zakątków świata.

Dla osób, którym zależy na szybkich efektach nauki mamy specjalną ofertę kursów indywidualnych. Jednym z takich kursów jest cieszący się uznaniem na rynku wyjątkowy, intensywny kurs Total Immersion! Nieważne, czy chcesz się uczyć w grupie, czy indywidualnie - nasi native speakerzy podczas każdego kursu z łatwością nauczą Cię języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego lub innego wybranego przez Ciebie języka obcego. Osobom o elastycznym czasie pracy proponujemy zajęcia w Happy Hours!

Umów się na lekcję pokazową, po której nasz konsultant językowy przedstawi ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Przyjdź do nas już dziś i sprawdź jak łatwo nauczymy Cię mówić w wybranym języku obcym!

Centrum Językowe Berlitz