Szkoła Języków Obcych Berlitz w Krakowie

Intensywne kursy angielskiego

Witamy w naszej nowej lokalizacji przy ul. Królewskiej 57. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym budynku biurowym przy jednej z głównych ulic miasta.

Odwiedź naszą szkołę językową Berlitz w Krakowie i przekonaj się jak przyjemna może być nauka języka. Szukasz kursu dla siebie? Dla dziecka? A może chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? W oddziale Berlitz w Krakowie nasi konsultanci z przyjemnością pomogą wybrać najlepiej dopasowany kurs do Twoich potrzeb. Nie ma znaczenia, czy chcesz się uczyć języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, czy innego języka obcego.  Zawsze dbamy o odpowiedni poziom oraz efektywność nauki. Od lat prowadzimy liczne kursy językowe dla firm, grup i osób indywidualnych. 

Nie wiesz, jaki kurs wybrać? Sprawdź poziom znajomości języka i umów się na bezpłatną lekcję pokazową. Możesz  przyjść do naszej szkoły osobiście, zadzwonić lub wysłać zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Kraków czeka na Ciebie!

Witamy w Szkole Językowej Berlitz Krakowie
Centrum Językowe Berlitz ul. Królewska 57 Kraków

Nasze kursy cechuje skuteczność nauki języków obcych. Z nami nauczysz się mówić po angielsku, niemiecku, francusku, włosku, czy hiszpańsku. Tak dobre rezultaty osiągamy dzięki specjalnie opracowanej Metodzie Berlitz, stosowanej we wszystkich szkołach Berlitz na całym świecie od ponad 138 lat. Oferujemy kursy dla każdego w zależności od jego potrzeb. Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych, indywidualnych oraz dla firm.  Najmłodszych uczniów oswajamy z językiem za pomocą specjalnych materiałów, gier i zabaw z native speakerami. Dla zapracowanych potrzebujących szybkich efektów mamy przygotowany intensywny kurs Total Immersion. Sprawdź sam jak szybko można pewnie posługiwać się językiem obcym w bardzo krótkim czasie! Zapytaj o ofertę naszego konsultanta z Berlitz w Krakowie.

Co oferujemy:

Naszymi najsilniejszymi atutami są ludzie. To z myślą o naszych klientach organizujemy nasze kursy. Doskonale wiemy jak ważne jest poczucie pewności w komunikowaniu i przełamywanie barier językowych. Dlatego organizujemy zajęcia w małych grupach (2-4 osobowych), które umożliwiają szybkie i bezstresowe osiąganie zamierzonych celów językowych oraz naukę z lektorami językowymi z różnych zakątków świata. Zatrudniamy najlepszych native speakerow, którzy z  łatwością nauczą Cię języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub innego wybranego przez Ciebie języka obcego.

Zapraszamy na kursy indywidualne lub grupowe dla dzieci oraz dorosłych w Szkole Językowej Berlitz w Krakowie lub w siedzibie Twojej firmy.

Umów się na lekcję pokazową, po której konsultant językowy przedstawi ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Przyjdź do nas już dziś i sprawdź jak łatwo nauczymy Cię mówić w wybranym języku obcym!

Centrum Językowe Berlitz