Szkoła Języków Obcych Berlitz w Łodzi

Intensywne kursy angielskiego

Nasza szkoła mieści się w samym sercu Łodzi, zaledwie kilka minut pieszo od ulicy Piotrkowskiej. W okolicy znajduje się niezwykle modny, klimatyczny i oddający industrialny charakter miasta kompleks restauracji i lokali rozrywkowych - OFF Piotrkowska.

To tu znajduje się najlepsza szkoła językowa w Łodzi. Tutaj znajdziesz ofertę na kursy z takich języków jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, czy hiszpański lub inny wybrany język. Nasz zespół pomoże w wyborze najlepszego kursu. Zawsze dbamy o odpowiedni poziom oraz efektywność nauki. Berlitz w Łodzi posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych, indywidulanych oraz dla firm.

Nie wiesz, jaki kurs najbardziej by Ci odpowiadał? Odwiedź nas, w naszej szkole. Podczas krótkiego spotkania przeprowadzimy test sprawdzający znajomość języka. Przyjdź, zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Łódź czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz w Łodzi
Centrum Językowe Berlitz al. Piłsudskiego 12 Łódź

Berlitz w Łodzi, podobnie jak inne nasze centra językowe, prowadzi lekcje językowe za pomocą specjalnie opracowanej ponad 138 lat temu Metodzie Berlitz®. Nasza autorska metoda sprawdza się w przypadku wszystkich kursów w naszej ofercie, przy nauce każdego języka obcego. Jednak prowadzone przez nas kursy nie miałyby sensu bez naszych wspaniałych lektorów i native speakerów. To dzięki ich pasji, przygotowaniu i wiedzy nasi kursanci osiągają tak dobre efekty w bardzo krótkim czasie.

 

Co oferujemy:

W Berlitz w Łodzi doskonale wiemy, że każdy ma inne cele i potrzeby, dlatego nasza oferta zawiera tak wiele różnych kursów. Prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych, indywidualne oraz dla firm. Zajęcia skupiają się wokół aktywnej komunikacji w języku obcym i są prowadzone głównie przez native speakerów. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest komfort podczas lekcji, dlatego nasze lekcje odbywają w małych grupach (2-4 osobowych), które umożliwiają szybkie i bezstresowe przełamywanie barier językowych i przyswajanie języka w praktyczny, a nie teoretyczny sposób.

Dla osób, którym zależy na szybkich efektach nauki mamy specjalną ofertę kursów indywidualnych. Polecamy cieszący się uznaniem na rynku wyjątkowy, intensywny kurs Total Immersion! Osobom o elastycznym czasie pracy proponujemy zajęcia w Happy Hours!

Najmłodszych studentów zapraszamy na fascynujące zajęcia  językowe w gronie rówieśników, dla których inspirację stanowią materiały opracowane przez Berlitz we współpracy z National Geographic.

Umów się na lekcję pokazową, po której konsultant językowy przedstawi specjalnie przygotowaną dla Ciebie ofertę. Przyjdź do nas już dziś i przełam swoją barierę językową!


 

Centrum Językowe Berlitz