Szkoła Języków Obcych Berlitz w Poznaniu

Intensywne kursy angielskiego

Serdecznie zapraszamy Państwa do szkoły językowej Berlitz w Poznaniu. Nasze centrum języków obcych znajduje się w nowej lokalizacji w Starym Browarze na ul. Półwiejskiej w sąsiedztwie sztuki oraz biznesu. Dobre położenie zagwarantuje dobry dojazd na zajęcia językowe z każdego miejsca w Poznaniu.

Oferta naszej szkoły językowej w Poznaniu składa się z licznych kursów językowych, szkoleń międzykultorowych oraz szkoleń binesowych. Nie ma znaczenia, czy szukasz kursu języka angielskiego, niemieckiego, czy innego języka obcego, znajdziemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Organizujemy wiele rodzajów kursów! Zawsze dbamy o odpowiedni poziom oraz efektywność nauki. Prowadzimy liczne kursy językowe w Poznaniu zarówno dla firm, grup i osób indywidualnych.

Nie wiesz, jaki kurs wybrać? Chętnie doradzimy oraz przeprowadzimy niezobowiązujący, bezpłatny test sprawdzający znajomość języka. Możesz  przyjść do naszej szkoły osobiście, zadzwonić lub wysłać zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Poznań czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz w Poznaniu
Centrum Językowe Berlitz ul. Mielżyńskiego 14a Poznań

Berlitz na całym świecie słynie z najlepszej jakości usług w kształceniu z zakresu języków obcych. Szkoła w Poznaniu jest przykładem współpracy globalnych marek na poznańskim rynku. Tutejszy oddział Berlitz posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych zarówno dla największych poznańskich firm jak i dla osób indywidualnych, w tym dzieci. Nasz sukces zawdzięczamy opracowanej ponad 138 lat Metodzie Berlitz, która pozwala na szybkie i skuteczne zdobywanie umiejętności komunikowania w dowolnym języku obcym.  Skontaktuj się z Centrum Językowym Berlitz w Poznaniu, aby otrzymać więcej informacji o kursach językowych i warsztatach dla firm.

Co oferujemy:

W naszej szkole językowej organizujemy liczne kursy indywidualne i grupowe dla dzieci oraz dorosłych. Posiadamy lektorów i native speakerów płynnie mówiących w takich językach jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, czy hiszpański. Staramy się organizować zajęcia w małych grupach, tak aby zapewnić wszystkim komfort oraz umożliwić szybkie i bezstresowe osiąganie zamierzonych celów językowych w jak najkrótszym czasie.

To, co nas wyróżnia spośród większości szkół językowych to nasza metoda nauki Berlitz oraz intensywny kurs o nazwie Total Immersion. Stworzony i opracowany dla osób, które potrzebują osiągnąć bardzo szybki efekt posługiwania się np. językiem angielskim lub niemieckim w bardzo krótkim czasie. W poznańskim oddziale Berlitz organizujemy m.in. kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego. Możemy uczyć zarówno u nas w szkole, u Ciebie w firmie lub możesz kupić kurs językowy on-line. Dla osób o elastycznym czasie pracy możemy zaproponować atrakcyjną cenę lekcji w ramach Happy Hours!

Umów się na lekcję pokazową, po której konsultant językowy przedstawi ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Przyjdź do nas już dziś i sprawdź jak łatwo nauczymy Cię mówić w wybranym języku obcym!

Centrum Językowe Berlitz