Szkoła Języków Obcych Berlitz w Szczecinie

Jeśli szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Szczecinie, która profesjonalnie przeprowadzi kursy językowe dla firm, to świetnie trafiłeś. Nasza firma nie ma sobie równych w prowadzeniu szkoleń i kursów, zwłaszcza gdy chodzi o angielski, czy niemiecki biznesowy dla firm. W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma zapytaniami zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność na terenie Szczecina i okolic.

Od teraz Szkoła Językowa Berlitz w Szczecinie posiada w swojej ofercie wiele rodzajów kursów językowych dla firm, szkoleń biznesowych i międzykulturowych. Od lat jesteśmy liderem w zakresie szkoleń językowych w Polsce i na świecie. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność oraz dopasowanie kursów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Kursy językowe dla firm

Wszystkie firmy, które chciałyby zapoznać się z naszą działalnością w Szczecinie oraz otrzymać ofertę na kurs językowy zachęcamy do udziału w organizowanych przez nas bezpłatnych warsztatach dla firm. Podczas warsztatów będą mieli Państwo okazję zobaczyć jak wygląda szkolenie biznesowe poprowadzone w języku angielskim oraz przekonać się na czym polega fonomen naszej metody nauczania i naszych native speakerów.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia lub kontakt telefoniczny z naszym Konsultantem pod numerem + 48 662 277 602.

 

 

Centrum Językowe Berlitz